Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy viselkedjek a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek a barátommal, aki most vesztette el a munkáját?

Figyelt kérdés
A pasim 23 éves, és most rúgták ki a munkahelyéről, ami igen komoly problémát jelent most neki. Morcos, magának való lett, bármit teszek, bárhogy babusgatom, olyan mint egy jégcsap. Nem tudom mit csinálajak vele... Segítség! ( L/19)

2013. máj. 25. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keressen új munkahelyet
2013. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Segíts neki egy tűrhető új állást szerezni. És babusgasd továbbra is.
2013. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, már keresi a munkát, de egyenlőre nincs semmi... Én meg.. Hát türelmes ember vagyok és szeretem, de ha minden igyekezetem és szeretetem hiábavaló, én is fel fogom adni :)
2013. máj. 25. 22:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk megértem, hogy nagyon ki van bukva emiatt, hiszen főleg mostanában elég nagy teher egy munkahely elvesztése. Szerintem tényleg csak annyit tehetsz, hogy próbálsz neki segíteni túljutni ezen, de el kell mondanod neki, hogy attól még bánt, hogy ilyen ellenségesen viselkedik veled, és megérted, miért van rossz kedve, de nem tartható örökké ez az állapot. Ha 2 évig nem lesz munkája, akkor 2 évig ilyen lesz?
2013. máj. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van :) Ma már például ki voltam akadva erre az egészre.. És én vagyok a rossz :) no comment...
2013. máj. 26. 19:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem kéne babusgatnod. Nem tudom milyen a barátod, lehet, hogy most kevesebbnek érzi magát, amiért kirúgták és nem segít rajta az, hogy nagyon nagyon figyelmes vagy vele. Legyél vele olyan, amilyen szoktál, ne lovald túl a dolgokat, csak azért mert elvesztette a munkahelyét. Maximum türelmesebbnek kell lenned, ha ennyire jégcsap, ne küldd el a francba, ha kicsit ingerültebb, de szerintem ennyi. :)
2013. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így van, könnyen lehet, hogy te juttatod állandóan eszébe, hogy (persze csak szerinte) "semmirekellő lett". A helyében már meg is mondtam volna neked a megoldást: Hagyj a francba, nem tudsz segíteni!


Egy munkahely elvesztése sose annyi, hogy nincs pénz. Aki egy kicsit is tud élni, az megszereti azt a helyet, ahol a napjait tölti (néha tényleg az egészet). Természetes, hogy megszereti a kollégáit, vagy legalábbis akit lehet. Ha csak annyi volt, hogy voltak néhányan, akik órákon át elhülyéskedtek anélkül, hogy a munka rovására ment volna, akkor már túl értékes valamit hagyott hátra. Egy darabig gyászolja az ember a szép napokat, addig a továbblépés kényszere se olyan nagyon sürgető. Túl lesz rajta. Igazából ha belekotnyeleskedsz, azzal csak azt közlöd, hogy egyedül valamiért nem képes eléggé úrrá lenni a helyzetén. Bízd rá, és megoldódik anélkül, hogy bármi gondod lenne vele.

2013. máj. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
rúgd ki te is, a hatás nem marad el:)
2013. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!