Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég jöttem össze az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég jöttem össze az első barátommal. Hogyan viselkedjek, hogy ne legyek túl tapadós meg ilyesmi? 16/L

Figyelt kérdés
Neki előttem már voltak barátnői így ő már tapasztaltabb és kicsit félek, hogy valami olyat csinálok/nem csinálok ami miatt szakítana.
2012. jún. 28. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az első barátommal én 20 évesen jöttem össze, mégis ilyen dolgokon aggódtam. :)


Szerintem az egy-két hét alatt kiderül, hogy a barátod mennyire/milyen gyakran igényli a közelségedet, vagy azt, hogy beszéljetek. Ha neki mondjuk heti 2 találkozó elég lenne, de te minden nap szeretnél vele találkozni, akkor ott kompromisszumot kell kötni. Ne sértődj meg, ha nem akar minden nap találkozni, hiszen van saját élete is, hagyni kell neki. Persze ha egy városban laktok és max heti egyszer akar összefutni pár órára, az sem jó, szóval találjatok egy egészséges megoldást, ami mindkettőtöknek megfelel. Ha neten beszéltek, akkor se írj rá 5 percenként mindenféle ürüggyel.


Ne legyél túl féltékeny, legalábbis ne mutasd ki. Engedd, hogy néha nélküled is elmenjen a barátaival szórakozni.


Az erotika terén csak olyanba menj bele, ami neked jó, amit már te is szeretnél. Ne hagyd, hogy belevigyen olyan dolgokba, amit te már nem akarsz. Viszont fokozatosan engedj meg neki mindent, engedd egyre közelebb magadhoz, éreztesd, hogy meg fog téged kapni, csak idő kell hozzá.


Ha elmész hozzájuk, a családjával viselkedj kedvesen, és ne kritizáld se a családtagjait, se a lakásukat.


De igazából majd minden megy magától, és te is rájössz ezekre a dolgokra. Sok sikert! :)

2012. jún. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Add magad bakker,minek ide mindenféle színház,hogy nehogy elijeszd vagy valami.Ha az elején nem adod magad,akkor később megszívod és ezt a legnagyobb jóindulatommal írom.Ha rövid távra tervezel,akkor nyugodtan nyald is ki neki,hogy jó legyen-de te ettől nem leszel boldog,nem is te leszel,ergo elhagy valakit,aki nem is te vagy.Vagy nem hagy el és később szívod a fogad,hogy el lettél nyomva,mint a cigicsikk.
2012. jún. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2012. jún. 28. 10:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Kis kieg:

Igen,kompromisszum késznek kell lenni,de nem csak neked,hanem neki is.Sokan abba a hibába esnek,hogy egyoldalú kompromisszumokat hoznak,amit lemondásnak hívunk.Ne veszítsd el magad,így is tudsz a kedvében járni és az érdeklődését is fent tudod tartani.

2012. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne arra koncentrálj, hogy mit ne csinálj. Nagyon kevés az esélye, hogy ő lesz a férjed, úgyhogy próbálj ki mindent, ami örömet okoz, szerezz tapasztalatokaz. Hagy a szorongást(hogy mit hogyan csináljak, hogy jó legyen) a fenébe.
2012. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. jún. 29. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!