Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalásnak számít ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ha valaki mást keresek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
összejöttem egy csajjal nemrég nagyon kemény élete volt eddig és alkoholba meg fűbe nyomja el a bántatát én segíteni szeretnék neki de viszont nehezen viselem ezt ezenkívül eléggé kiállhatatlan hárpia de csak mikor neten beszélek vele élőben egész normális... szóval úgy gondoltam keresek közben mást és ha addig nem változik otthagyom... ez nagyon mocskos dolog? ilyen helyzetben ti mit tennétek? nyilván nagyon önző dolog de vegyük hozzá azt is h nem szeretek egyedül lenni nekem amolyan lészükséglet egy társ

2013. máj. 28. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Miért nem hagyod inkább most ott.. Jó nagy veréb vagy ember..
2013. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Segíteni csak annak lehet aki Ő maga is akarja, aki együttműködik. Ha nem akarja, hagyd a fenébe, bízd az orvosokra, Te menj tovább! Vagy rá áldozhatod az életed, vagy néhány évet belőle, de a siker, az eredmény kétséges!
2013. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2! igaza van

amúgy ne ábrándozzál, hogy ő is lesz meg még más is, ritka ez így sikerüljön, inkább most lépjél, könnyebb lesz N

2013. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
segiteni csak magan tud...te nem fogsz tudni neki, ha mar annyira fuves ugy sem fogja egyik naprol a masikra letenni..majd teged is jol belevisz...lehet most azt mondod, h te soha..de sajnos eleg sok ismerosom mondta ezt..most egyutt drogoznak..szupi, nem? nekem meg havernak sem kell.ilyen...en a helyedben hagynam a fenebe..ha sikerul is neki, helyre jonni nem hiszem,h egyik naprol a masikra fog tortennk..aztan meg az sem kizert, h ott hagya a francba..
2013. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod elfogadni amijen most lépj le. Ne probáld meg változtani a füvezés nem akora baj . De az szemétség hogy baszogatod ha meg lesz más akit kefélhetsz othagyod na ez a szemétség. Szerintem nem rajt akarsz segiteni csak javitani akarsz a csajodon ha meg nem tudsz kibsod.
2013. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem a "kefélés" miatt kell de ezt le is írtam világosan
2013. máj. 28. 17:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Köcsög vagyok de simán egyet értek veled. Addig amíg nincs más megteszi ő is, ha meg találsz jobbat dobjad. Ennyi.
2013. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az ilyenek miatt, mint az utolsó iszik meg füvezik? Igenis, megcsalásnak számít. ráadásul két nőt is hitegetsz "keresek közben mást és ha addig nem változik", vagyis ha változik, vele maradsz és a másikkal is szemét voltál. Jobb lenne őszintén megmondani neki, mi van, esetleg segítséget keresni neki, hogy leszokjon. Ha nem akarja hagyni, hogy segíts, akkor is legalább ne csapd be.
2013. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
höh! én ne csapjam be? ő becsaphat engem? és saját magát is szer használatról nem célja lejönni ebből kifolyólag és ezen túl pedig annyit hazudott már h megszámolni lehetetlen
2013. jún. 10. 08:58
 10/12 A kérdező kommentje:
mégis mi a büdös lóf@szért kéne mégis becsülettel bánnom egy olyan emberrel aki abszolúte nem az! a rengeteg segítségem ellenére kb szarba se néz...
2013. jún. 10. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!