Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha mással csókolózik a párod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mással csókolózik a párod, az milyen mértékben számít megcsalásnak és ha esküdözik, hogy részeg volt és nagyon megbánta, akkor mennyire tudnátok neki megbocsátani?

Figyelt kérdés

Azt mondja, csakis engem szeret és senki mást, én vagyok a mindene, nem tud nélkülem élni, és ez csak egy hiba volt a részéről, de soha többé nem fog ilyen még egyszer előfordulni, mert most már tudja, hogy ezzel akár el is veszíthet engem és így végre biztos benne, hogy én kellek neki és nem más.


Nagyon, nagyon, nagyon szeretnék neki hinni... de valahogy nem megy, valami eltörött bennem, és egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, hogy ott nyalják-falják egymást a csajjal. :S :/ Szeretnék neki megbocsátani, meg hiányzik is, de közben meg van valami súly a mellkasomon, ha csak eszembe jut a dolog, fáj ez az egész, és most nagyon tanácstalan vagyok.


Esküdözik, hogy többé ilyen nem fordul elő, és hogy élete legnagyobb hibáját követte el, de sokat ivott, részeg volt, nem tudta mit csinál, és könyörögve kér, hogy bocsássak meg.


Az évfordulónkat ünnepeltük amúgy... vacsorázni voltunk kettesben, aztán a baráti társasággal elmentünk karaokezni. Ittunk is, de szerintem ennyit azért nem, én max 3 koktélt ittam, ő se ivott sokkal többet. Aztán kiment rágyújtani, de sokáig elvolt, és amikor utánamentem, hogy megnézzem, nem történt-e baja, ott smárolt valami szőke csajjal, aki a baráti társaságunk egyik tagjával jött, de most találkoztunk vele először. Nem is tudom felfogni...


Ti mit tennétek?



2013. máj. 23. 14:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak te tudod eldönteni, ha meg tudsz neki bocsátani akkor tedd, viszont ha tényleg megbocsátasz akkor felejtsd el az egészed ne hánytorgasd fel neki.Lehet hogy még ezek után jól sül el a dolog nem lehet tudni.

Viszont ha velem történt volna én nem tudnék ezek után a szemébe nézni,nálam elvágta volna magát.

2013. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel egyetértek. Te döntésed, de én dobnám.
2013. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%

"hogy részeg volt"


Ennek 2 nagy hátránya is van


1.A csaj részeges és sokszor fogja leinni magát és lesznek még ilyen mókák, te meg ha most engedsz akkor utána simán megqratja magát másokkal utána mikor előveszed akkor "ja hát részeg voltam" varázsmondattal elintézi rajtad meg röhög a fél város.


2.A részeg ember őszinte ember. Ergo rondának tart és szívesebben "csókólozna" + egyéb dolgok gy olyannal aki nem olyan ronda a szemében min te.

2013. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Évfordulón? Az elég rossz lehetett, sajnálom :( Nézd, én sem tudnék neki megbocsátani. Magamból kiindulva... mikor még nem jártam a mostani barátommal, nagyon csajozós volt. Csak ezek a lányok nem szerették őt, viszont én igen. NAgyon bele voltam már akkor is zúgva. És fájt, hogy ő ezt nem viszonozta. Egy buliban együtt voltunk, és eléggé ki voltam akadva, ezért ittam, és mivel sosem iszom, egy kevés is elég volt. Megcsókoltam egy másik srácot, mert féltékennyé akartam tenni, és megmutatni, hogy én is tudok pasizni, csak úgy, mint ő csajozni. Ő ekkor nagyon féltékeny is lett, és mostmár járunk, boldogok vagyunk, igaz, még csak 2 hónapja, de ez gyönyörű 2 hónap volt. De azt a csókot én nagyon bánom. Utálom magam érte, és tényleg megbántam. Nem tudom ő hogy érezheti magát. De az nálunk más volt, hogy mi nem jártunk.
2013. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Most jott ra, hogy ezzel akar el is veszithet..??

Hat nem tudom, ha egy buliban reszegen ugy smarol egy csajjal ugy, hogy te is ott vagy ugyanabban a buliban... Bele se merek gondolni, mit csinal azokban a bulikban, ahol te nem vagy ott.

Es kulonben is, ez nem kifogas, hogy reszeg volt. Tehat ezek utan, ha megiszik ket sort, akkor mar smarolhat mas csajokkal, mert nem tudja, mit csinal?

2013. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem voltam ilyen helyzetben, de valószínűnek tartom, hogy szakítanék vele mert többé már nem tudnék bízni benne.

Ráadásul a részegség nem mentség. Én 2 évig kúzdöttem alkohol problémákkal, majdnem minden nap részeg voltam, mégsem csaltam meg soha a barátnőmet.

24F

2013. máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Igazatok van, nekem kell eldönteni, hogy adok-e neki még egy esélyt, de annyira nehéz... :S

Az a legrosszabb az egészben, hogy ráadásul pont az évfordulónkon csinálta ezt, amikor annak a napnak rólunk kettőnkről kellett volna szólnia, és nem is értem, hogyan bánthatott meg ezzel pont aznap...

2013. máj. 23. 15:07
 8/30 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, az ivás még nem mentség rá, h akkor bármit megtehet (főleg, ahogy írtad nem is ivott sokat).

Ha az ital ilyen hatással van rá, akkor máskor is akit megkíván azzal kavarhat? Hát, te tudod! Nekem ilyen dumát nem adnának be.

2013. máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy megcsalásnak számít nálam,és nem a piára kell fogni,hogy megtörtént! Majd ha lefekszik mással,azt is a piával magyarázza?

Amúgy meg aki nem tudja a határokat az minek iszik!?Nálam repülne a barátom,ha mással smárolna!

2013. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
igenis megcsalás. az, hogy részeg mellé, az nem felmentés, hanem erősítés.
2013. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!