Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem nála?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit kb. 2 éve ismerek, osztálytársak vagyunk mellesleg. Egyszer úgy egy éve megkérdezte tőlem, hogy nekem tetszik-e, és hogy eltudnám képzelni kettőnket együtt, erre én azt válaszoltam hogy igen.. (Lehet megijesztettem, nem tudom :/) Elhívtam utána pár nappal sétálni, de ő valahogy mindig kimagyarázta hogy miért nem tud jönni éppen. Azóta nagyon nem is próbálkoztam nála, mert egyszerűen feladtam.. De most egy pár hete újra közeledik felém, és én is próbálom viszonozni ezt, de nem merek nyitni felé, mert félek hogy megint ugyan az lesz a vége mint egy éve. Újabban szinte megint minden nap rám ír Face-en, és érdeklődik irántam.. Ma pl. vicceket olvastunk telóról o.fő órán haverokkal, és odajött hozzánk ő is a telójáról vicceket olvasni, de ezt úgy, hogy a vicceket nekem mondta csak, és ha nem figyeltem, el se kezdte mondani a viccet, hanem szólt nekem. Na meg úgy alapból, ha beszélgetni kell hogy ott van az osztály fele, akkor inkább velem társalog, nem mással. Mellesleg órán sokat néz rám, és néha izgalmas szemezgetések alakulnak ki ebből.. :$ Nem tudom hogy ezeket most hogy értsem.. Bepróbálkozzak nála megint? És ha igen hogyan? Help légyszíves! :)

2013. máj. 28. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább próbáld meg, minthogy utána meg azon rágd magad, hogy mi lett volna ha.. Ha meg nem jön össze akkor mivan? Van még csomó jó nő, akik rád várnak, ne ragadj le egy olyannál aki éppen mást keres.
2013. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? szerintem tutira bejössz a lánynak! ne légy nyomulós, ne hívd el még sehová nehogy megint úgy járjál ahogy 1 éve. de lazán közeledj felé és ha célegyenesbe leszel, úgy érzed hogy szabad a pálya és hogy tutira igent fog mondani, akkor hívd el randira.
2013. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igeen! :D te is érdeklődj sokat irányta, szünetekben menj oda hozzá és beszélgess vele, mosolyogj sokat!! :) és a szemezést se hagyd abba ;)
2013. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Azt nem írtam le, hogy sokszor lép elő a 'kínos csend' ha ketten vagyunk :)


#2. 16 évesek vagyunk.

2013. máj. 28. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
nos, mindenfelekeppen kozelitsd meg, de aprankent,ha nem foglalkozik veled, akkor te se vedd szamba ot tobbe
2013. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma pl. face-en beszéltünk, ő írt rám, mert látta hogy lájkoltam ezt:

[link]

Azt mondta szó szerint, hogy neki jobb van már nem azért. :$


Aztán én lelkes 'kutatómunkával' elkezdtem keresgélni a neten, mire megszültük ketten, hogy neki hasonló mint ez:

[link]


Na, ehhez két kérdésem lenne:

1. Ez a viselkedés most mi volt? Oo


2. Melyik a jobb? Az 1. vagy a 2.? :)

2013. máj. 28. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!