Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14éves vagyok, lány. Tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14éves vagyok, lány. Tetszik egy fiú ő 17éves. Lenne esélyem nála? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Na és régebben hát. úgy mondd kaptam pozitív visszajelzéseket. (Akkor vékony voltam) De nem rég nagyon meghíztam azóta. és néha látott is. és tuti nem jöttem be neki, de most sikerült leadnom azt a 15kg-t és most szép vagyok meg minden. Így lenne esélyem nála? :\

2013. máj. 26. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
lehet
2013. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
csak lehet?:\
2013. máj. 26. 20:50
 3/15 anonim ***** válasza:
Most komolyan. Egy 17 évesnek mit tud nyújtani egy kis 14-es csitri? Én 16 vagyok és már bepróbálkoztak nálam hasonlóak, de nem sok sikerrel. De nem értem. Az még gyerek. Egy 17-es fiú már megkaphat 18 éves lányokat sőőt, nőket. Akkor miért a kislányokra menjen? Annyi haszna van, hogy legalább szerves anyagot dug. Semmi több. Értelemnek nyoma sincs és még sorolhatnám. Ha mindenáron k*rvázni akarok akkor rendes k*rvát választok.
2013. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Pfff...jézus:D mi az,hogy mi haszna lesz? Talán nem minden fiú a dugásra megy. TALÁN
2013. máj. 26. 21:09
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha választhatnék egy kislány és egy nő között nem egyértelmű a döntés? Mire jó egy 14 éves? Jó, oké jó seggük van meg biztos nagyon jól tudnának sz*pni, de egy párkapcsolatban nem csak erről van szó. Mondjuk, ha a fiú egy ecsetfejű b*szadék 75-ös IQ-val akkor ha jó a segged nyert ügyed van. Normális 17 évesnek nem kellenél. Sőt 16-nak sem.
2013. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jo biztos igazad van. De akikkel szoktam latni lanyok azok se sokkal idoesebbek nalam..max 1-2evvel es szerintem nem olyan nagy a 3ev korkulonbseg. Es en is tobbnek nezek ki mint 14..
2013. máj. 26. 21:16
 7/15 anonim ***** válasza:
De igen, ebben a korban még sokat számít. Nem is hinnéd mennyire. De majd megtapasztalod...
2013. máj. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De miben? Egy 17eves fiunak masak a vagyai?.. Vagy mi?
2013. máj. 26. 21:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha normális, akkor lehet már komolyabbat akar egy kis kalandnál és általában az érzéseit egy 14 éves nem biztos, hogy viszonozni tudja. Meg elég komolytalan manapság ez a korosztály.
2013. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Előző, mi lenne, ha nem általánosítanál, és belegondolnál: lehet hogy a kérdező azon 14 évesek közé tartozik akik nem éretlenek! Persze vannak akik azok, de éretleneket 17-18 évesen is találhatsz.

egyébként meg ha ez a tetszés viszonzott, akkor a srácot sem fogja érdekelni az a három év korkülönbség.:)és hogy viszonzott-e? Ezt így nem tudjuk megállapítani.

2013. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!