Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Találkoztam egy lánnyal ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy lánnyal . Többi lent?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal osztálykiránduláson, és nagyon megtetszett. Bejelölt facebookon, aztán megtudtam, hogy tetszem neki és ő is tetszik nekem. Ezt meg is beszéltük, és két hétig együtt voltunk, persze csak facebookon, mert 200km-re lakik tőlem. Aztán sokáig nem jött fel facera, és megkérdeztem mi a baja. Azt mondta már nem akar barátot, én meg mondtam hogy így nekem sem jó, hogy csak facen tudunk beszélni. Most viszont így két napra rá rájöttem, hogy nagyon megszerettem, és nagyon hiányzik. Mit tudnék tenni szerintetek, hogy valami legyen ebből a dologból? 15/F

2013. máj. 29. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy neki tetszel? ő mondta?mert nem mindgey..a másik dolog azt kéne tenned hogy találkoztok és megbeszélitek a dolgokat négyszemközt...mi az oka annak hogy már nem akar senkit...
2013. máj. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 viktor123456 ***** válasza:
felejtsd el. 50 km a max határ...
2013. máj. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.: igen, ő mondta

2.: off.

2013. máj. 29. 09:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi történhetett vele. Napi három órát vagy többet beszéltünk, és egyszer csak ritkán jött fel. Pedig jókat beszéltünk. Nem tudom ..
2013. máj. 29. 09:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Várom még az értelmes válaszokat.
2013. máj. 29. 12:51
 6/6 csingilingg84 ***** válasza:
Mert az internetes "kapcsolat" nem igazán számít igazinak. Nem tudsz vele úgy igazándiból beszélgetni, a szemébe nézni. :/
2013. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!