Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megszokásból szerelem? Bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszokásból szerelem? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A megszokásból lehet még egyáltalán szerelem?

Sikerült valakinek újra bele szeretnie a párjába/férjébe, ha ezelőtt úgy érezte, hogy csak megszokásból vannak együtt?

Ötleteket, tippeket szeretnék, hogy hogyan lehetséges ez?

Úgy érzem ellaposodott a kapcsolatunk, és hogy inkább a megszokás, mint szerelem. Együtt élünk. Még csak fél éve vagyunk egy pár.



2013. máj. 29. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ami egyszer nem működött azután sem fog... (tapasztalat)
2013. máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ha tesznek érte a felek, akkor az működni fog :)

Olyan válaszok érdekelnének, akiknek sikerült.

2013. máj. 29. 15:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fél éve vagytok együtt és már lapos. Nagyszerű. :)) Nyilván csodálatos közös 40-50 év áll még előttetek, hajrá!
2013. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 3 éve vagyok együtt a párommal, de még mindig nem unjuk egymást... Ez nem túl jó, hogy fél év után ellaposodik.
2013. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Olyan válaszok érdekelnének, akiknek sikerült."

Ha a szerelem lángja egyszer elalszik akkor nem fog többet fellángolni. Szóval nagyon ne várj.. :D

2013. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szeretet megvan még köztetek?
2013. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a fél év nevetséges... ha már most lapos akkor mit vársz 2-3 év múlva és 20 év múlva? Ha van bátorságod akkor szerintem ne erőltesd a kapcsolatot. De, ha annyira ragaszkodsz hozzá akkor közös progik kellenek. Itt a nyár. strand, kirándulás, bográcsozás, nyársalás ezt együtt is lehet kettesben de, haverokkal is. Állatkert, mozi, koncert vagy disco (nem tudom milyen zenét kedveltek), séta, fagyizás, ücsörgés a parkban. Vegyél magadnak egy szexi háló inget egy estére egy üveg piát pl. :) Ha nincs pénzetek nagyon programokra akkor annyi talán akad azért, hogy pár szendvicset meg egy üditöt vegyetek és elmentek kirándulni és szalonnát sütni. Töltsetek le 1-2 filmet, ha nincs net akkor szóljatok havernak, rokonnak, film előtt menjetek el tescoba pl. vegyetek chipset, popcornt, kolát, stb. Együtt éltek most olvasom, akkor lehetne házi buli féle vagy csak összejövetel egy kicsit halkan a szomszédok miatt. Én azt mondom itt a nyár próbáld meg rávezetni a dolgokra. És adj ennek a kapcsolatnak egy kevés időt pl július végéig és, ha úgy van szállj ki és még lesz egy hónap nyári szüneted pasizni :) de persze előbb is kiszállhatsz belőle! 25F
2013. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Őszintén, én vagyok össze zavarodva, és én érzem csak így. Mindennap mondja, hogy szeret, hiányzok neki- ha épp nem vagyok otthon, és sokszor hív, csak hogy hallja a hangomat. Csók, ölelés, szex is van rendszeresen. Vannak közös programjaink, elmegyünk kilátóba, sétálgatunk, stb. Mondhatni közösen edzünk (én futok, ő meg általában elkísér engem bicajjal.)

Veszekedéseink vannak, ezért érzem ellaposodva a kapcsolatunkat.

2013. máj. 29. 16:06
 10/11 A kérdező kommentje:
2-3 hét alatt költöztünk össze. Szóval elég hamar. Nem volt randi időszak nekünk. Ez is hiányzik egy kicsit. De szét költözni nem szeretnénk
2013. máj. 29. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!