Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatnak számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatnak számít az, ha a lány 1,5 éve van együtt a barátjával és 1 évre rá össze is költöztek, viszont már elmúlt a szerelem a lány részéről és megszokásból van együtt a fiúval?

Figyelt kérdés
Illetve a csaj férjhez akar menni, de a fiú nem az a nősülős típus.
2010. márc. 14. 06:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. igen az már komoly kapcsolat.

2.mi a viharnak van együtt a csávóval ha nem szereti?

3. és minek akar férjhez menni ha nem szereti tiszta szívből azt a gyereket !? jó elmúlik az érzés de ez így megfogalmazva olyan kiábrándító....

(végül,azért nem kaptál rá választ sztem mert rossz helyen van a kérdésed inkább a párkapcsolatoknál kellene,hogy legyen)

2010. márc. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
80%

Talán azért mert nem egy kérdést tettél fel .Tudom ,szerinted ez egy kérdés ,de ha pl én olvasom akkor meg legalább öt.

-Komoly kapcsolatnak számít az, ha a lány 1,5 éve van együtt a barátjával ?

- és 1 évre rá össze is költöztek ?

-viszont már elmúlt a szerelem a lány részéről ?

-és megszokásból van együtt a fiúval?

-Illetve a csaj férjhez akar menni ?

- de a fiú nem az a nősülős típus ?

2010. márc. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A párkapcsolat témában tettem fel 2x is a kérdést, és azért gondoltam, hogy most ide írom.
2010. márc. 14. 08:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért az a fontos a lány számára ebben a szituációban, hogy mások komolynak ítélik-e a kapcsolatát?

Mi a fontosabb számára, a férjhez menés, vagy a boldogság?

A külvilág bólogatása, egy mintának való megfelelés, vagy az egyéni boldogság?

Olyannal, akit nem szeretsz szerelemmel, járni sem kell (neki sem jó, még ha úgy is tűnik, hogy nem érdekli, csak vele maradj) nemhogy hozzámenni! Pláne nem kierőszakolni az esküvőt!

2010. márc. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na,most mi a gond?

A csaj részéről elmúlt a szerelem vagy a fiú nem akarja elvenni?

Egyik sem az a szitu, amikor eröltetni kellene a dolgot. Ha már nem szereti,mi lesz 3 vagy 5 év múlva...vagy ha esetleg berobban valaki az életébe és szerelmes lesz. Bocsika, váljunk, mert már 4 éve nem szeretlek, de most van valakim, akit igen! - ez hülyén hangzana.

Ha a srác nem akarja, ne eröltessék, mert abból semmi jó nem fog születni. Ha nem akar belelépni, és mégis beleeröltetik, akkor az első adandó alkalommal szabadulni próbál, és nem fogja érdekelni a másik fél.


Üdv!

2010. márc. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!