Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem ír? Elrontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír? Elrontottam valamit?

Figyelt kérdés
Összeismerkedtem egy sráccal az interneten. Háromszor találkoztunk. Mind három randit végigbeszélgettük, nem volt olyan téma amiben ne értettük volna meg egymást. A harmadik randi után megcsókolt. Fantasztikus volt. Még mondogatta, hogy menjünk moziba, csak legyen valami jó film. Ezért sem értem, hogy azóta két teljes nap telt el és egy mondatot sem írt. Aggódtam, írtam neki egy sms-t, hogy minden oke? Rögtön utána feljött skype-ra, de nem írt. Mit tegyek? Nem akarok neki írni, de nem tudom mi történt....

2013. máj. 31. 01:15
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát, majd ha lesz a moziban jó film... érted.:D Sz.r filmek mennek mostanában.
2013. máj. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ami jó, azt már mind ketten láttuk.
2013. máj. 31. 01:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt mondom. Arra vár, hogy legyen megint jó film. ;)
2013. máj. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem valószínű...
2013. máj. 31. 01:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd egy kicsit, te már irtál neki smst ha arra nem képes válaszolni az az ő baja. Lehet azt próbálja lemérni mennyire vagy "tapadós". Mennyi szabadságot hagysz neki. Szóval csak nyugi. Légy türelmes. Ne mássz rá. Érezze, hogy megvan a saját életed nem vele foglalkozol és az ő hivását várod a nap 24 órájában ez ugyanis nagyon taszitó mindenkinek. Simán lehet, hogy fog még irni csak később akart. Meg tényleg az is lehet, hogy a filmre vár. Esetleg ha nagyon nem birod ki hivd el te valahova! :)
2013. máj. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy csak erről van szó, köszi
2013. máj. 31. 09:31
 7/8 Snooch ***** válasza:

Kicsi időt hagyj még neki, most nála a labda. Ki tudja, férfiaknál sosem lehet tudni épp miért tűnnek el. :) Nem úgy működnek, mint mi, sajnos, ezért is nehéz ez az ismerkedős időszak még.

Ha napokig nem jelentkezik, akkor írj rá skype-on, hogy mi a helyzet vele. Ha akkor sem ír, akkor hagyd, majd felbukkan, ha fel akar, Te meg eldöntöd, hogy akkor még szóba akarsz-e állni vele.

Hajrá :)

2013. máj. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Polipop ***** válasza:
Ez még csak két nap, nem a világ vége. Tetszel neki, szimpatikus vagy, de ha két nap után SMS-ekkel zaklatod, nagyon könnyen meg tudod ijeszteni. Esetleg kedvesen felhívhatod, hogy nézzetek meg egy rossz filmet...
2013. máj. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!