Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem vissza? Sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza? Sok mindent elrontottam.18/F

Figyelt kérdés

Akinek ez nem tetszik ne is olvassa tovább, így is szarul vagyok mondjuk sokat már nem árthattok.

Szoval, pár hónapig jártam egy nálam egy évvel fiatalabb fiúval, akibe nagyon beleszerettem, de sajnos nála nem lobbant fel a szeretelem, és mivel nem votl szerelmes szakított, persze sokat hibáztam, jellememből adódóan nem bíztam benne, és hazudtam is neki. Már késő volt, mikor rájöttem, hogy nem tudok nélküle élni. Még egy ideig beszélgettónk, de egy hónapra rá, hogy dobott letiltottam, majd további két hónapig próbáltam túllépni minden lehetséges módon de nem megy. Arra, hogy kiszeretek belőle ugyanolyan kis esélyt látok, minthogy ő belém szeressen valaha is, de még mindig kedves velem, és nem szeretném feladni, sosem éreztem még ilyet, hogy valakit ennyire szeressek, én nem is vagyok ilyen. Mit tegyek, hogy visszakapjam, és helyrehozzam a hibáimat? Mostantól úgy döntöttem többet nem hazudok neki és megbízok benne (a bizalomra okot is adott, hülye voltam, hogy eddig nem tettem), de rá gondolok azóta folyton, és sokat álmodom is (tényleg) arról, hogy visszakapom. És olyan rossz arra kelni reggelente, hogy ja mégsem. Öngyilkosságon is gondolkoztam, de nem akarok meghalni, én őt akarom, és hogy boldog legyen velem, képes vagyok éveket is várni rá ha tudom, hogy van értelme, ha meg nincs akkor is ezt teszem, mert egyszerűen nem tudok mást tenni. Aki tud segítsen :/

Megesett már valakivel, hogy eleinte nem tudott szerelmes lenni valakibe, bármennyire akart is, de később beleszeretett? Segítsetek...

Aki akarja azzal privátban is szivesen beszélgetek és mindent elmondok bővebben.


2013. márc. 24. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! velem is megesett már, h későn, túl későn lettem szerelmes...kicsit a bűntudat miatt is lehet ez. Szerintem ha kitartó vagy, kicsit optimistább, akkor talán még sikerülhet is. Nem tudom próbáltál-e vele pl elbeszélgetni arról, amiket itt leírtál, h képes lennél megváltozni, másképp állni a dolgokhoz, és őszintén elmondani neki mindent. Egyébként meg történnie kéne valaminek, h sikerüljön. Próbálj meg vmi tök jó programot kitalálni és megkérdezni h elmenne-e veled. Vagy vmi ilyesmit kéne elérned, pl h mentsd meg az életét...mármint ehhez hasonló döbbenetes tett, nyilván ezt nem lehet elérni, de vmilyen kézzel fogható módszerrel kéne bizonyítanod, de sajnos arra még én se jöttem rá. És ha ujra össze jönnétek, akkor biztos vagy benne h menne a bizalom? mert ezzel én is hadilábon vagyok... pedig nem kéne. Amúgy most akkor te is fiú meg ő is fiú? Ha igen, akkor nem lehet h bisex?
2013. márc. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki mindent, a bizalomban mostmár 100%-ig biztos vagyok, hogy menne, de sajnos nem igazán akar eljönni velem sehova barátilag sem szerintem, de most vettem vissza még várok egy kicsit és majd megkérdezem. Egyébként ő meleg, én meg biszex, de azóta se csajjal se fiúval nem sikerül, egyszerűen nem tudok mást szeretni :/
2013. márc. 24. 17:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és ha lenne olyan helyzet, bár nem vagyok túl bátor típus, de megmenteném, márcsak azért is mert nélküle így sem sok jó történik az életemben, de ha mégis annak sem tudok örülni mert nincs kivel megosztani. Barátaim vannak de az nem ugyanaz. :/
2013. márc. 24. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy nem lehet senkit se visszaszerezni, ha futsz utána. Neked se vonzó, ha valaki csüng rajtad. Neki is van szabad akarata, ha nem akar veled lenni, szíve joga. Viszont azt tenném a helyedben, akkor van esélyed visszaszerezni - nem fog tetszeni amit mondok, ha szépen elengeded, és most elkezded megvalósítani az egyéb céljaidat. Ha egyedül is "egész" leszel, sikeres, boldog ember, olyan kisugárzásod lesz, aminek nehéz ellenállni. Nem garantált, hogy visszaszeret beléd, ez csak egy "esély".

Sokkal nehezebb ezt átültetni a valóságba, mint amilyen könnyű volt leírni, viszont kitartással, türelemmel, ez egy járható út, míg ha öngyilkos leszel, akkor biztos vége.

2013. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4-esnek igaza van. nem csak a szerelmen kell állandóan agyalni, kattogni, annyi más jó dolog van az életben, tűzz ki célokat magad elé! Hihetetlen h mire vagyunk képesek, ha akarunk vmit. És legyen egy kis önbizalmad, lehet h pont ő nem érdemel meg téged. Lehet h majd jön más, akivel sokkal boldogabb leszel, és ennek most így kellett történnie h rád találhasson.
2013. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!