Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van 1 lány a suliban (12 éves én 13). Nagyon tetszik nkem. Csak nem merek odamenni hozzá mert félek, hogy hülyeséget mondanék. Meg nem tudom igazán azt sem hogy mit kéne mondanom. Pl.: Szia. Tetszel nkem. Ez hülyeség?

Meg aztán ha ő visszareagálna, hogy én is tetszek neki akkor mit kéne mondanom,csinálnom?

Meg amugy mikor régen bejelöltem facen akkor nagyon nehezen jelölt vissza pedig láttam, hogy fent van. Osztálytársam bejelölte őt azonnal vissza is jelölte. Meg a suliban kicsit régebben a barátnőével mindig engem nézett egész nap. Még ma is látom, hogy néha ritkán néz engem.



2013. jún. 1. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Eljössz velem (meginni)sétálni (egy whiskeyt) a parkban?
2013. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és cukorkád is van első?
2013. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vegyél neki valami ajándékot, lehetőleg drágát, az elején még sok pénzt kell költeni, mert így érzik,h érdekesek és fontosak
2013. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
12 éves lány nem fog veled járni, még a minimaxot nézi
2013. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!