Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasábburgonya kérdése:

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapja járok a barátommal. Nem a külseje miatt szerettem belé, teljesen átlagos, sőt nem is mondhatnám h túlságosan helyes, inkább azért, mert rengeteg mindenről tudtunk beszélni, sok volt a közös témánk, sokat nevettünk együtt stb. Viszont az elejével nem akartam vele járni, mivel osztálytársak vagyunk, de úgy gondoltam úgyis ez az utolsó év, valahogy kibírjuk és aztán is majd együtt maradunk, ha persze minden úgy alakul. De! Az utóbbi 1 hónapban nincs minden rendben, egyre többet veszekedtünk (főleg csak apróságokon), egyre kevesebbet beszélünk, és mikor együtt vagyunk sem a régi már minden. Szinte alig tudunk már beszélgetni, főleg csak ilyen felszínes dolgokról, amik épp a suliban történtek. 1 hete beszéltük meg ezt, hogy akkor vagy megpróbáljuk újra, vagy hagyjuk. Ő azt mondta, hogy nem akar elveszíteni, és hogy szeret. Azóta kedvesebb velem, de sajnos én már úgy gondolom hogy nem érzem ugyanazt mint régen. Azt hiszem már nem szeretem őt annyira. A barátnőim szerint, szakítanom kéne vele, mert így én már csak szenvedni fogok. Mert már nem vagyok olyan boldog ha vele vagyok, már szinte hogy azt várom mikor szabadulhatok. És ez bánt... Nem tudom mit tegyek, szakítsak e, vagy sem, mert azért még szeretem, de már nem úgy mint régen. De ha meg szakítok, nehéz lesz vele még 1 hónapig (nálunk június végéig van tanítás) minden nap találkoznom...

2013. jún. 1. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Én szakítanék. Átéltem már 2x a helyzetet, nem áltatom a srácokat. Akkor vagyok valakivel, ha tudom, hogy vele akarok lenni. Mottó: Korrektség mindenek felett...
2013. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!