Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az a lányok legtöbbj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a lányok legtöbbjével h olyan fontosnak tartják az első szerelmüket?

Figyelt kérdés
h akármennyiszer is átvert titeket 4x meg 5x is ùjrakezditek vele mert elhiteti h megváltozott akàr évekkel később is? Miért nem tudjatok tùl tenni mahatokat rajta? Miért nem pròbáltok meg beleszeretni másba? (egy csùnyán átveert srác vagyok)

2013. jún. 1. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
nem tudom
2013. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert a lanyok sokkal erzelgosebbek mint mi fiuk.
2013. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert mégis csak a NUMBER ONE.

Amúgy nálam nem így van,sőt.Amúgy néha ezt még én sem értem meg lány létemre,vagy bazira szereti,de akkor minek kezdett új kapcsolatba, várt volna szinglin míg újra visszajön hozzá az első.Ezt nem nagyon kell megérteni mindenkinél más miatt van,majd ha megint átcseszi (Ne adj Isten!Nem kívánom) akkor megint sírni fog.Ezzel nem lehet mit kezden,ha ennyire naív akkor tessék...

2013. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én csak remélni tudom h megint megint és megint átfogja verni..csak rosszat tudok neki kívánni semmi mást.
2013. jún. 1. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom,hogy ne kívánj neki semmit ne is törődj vele..lesz neked jobb én mondom /hármas voltam/
2013. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!