Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már nagyon hiányzik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon hiányzik egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve nincs barátom. Eddig nem is hiányzott, jól megvoltam, vszont az elmúlt 1-2 hétben másra sem tudok gondoln, csak, hogy mlyen jó lenne találni valakit. És ezalatt nem szimplán a szexuális kapcsolatot értem ... Hanem hogy valakit szerethessek és viszont szeressen, meg gondolom értitek ... de én nem vagyok az a kezdeményező típus, meg az összes pasi akivel mostanában vagyok, szimplán haverként tekint rám ...

Mit kezdjek most ezzel a helyzettel ? mert kezdek bekattani a sok szerelmes pártól körülöttem ...

21/L



2013. jún. 4. 23:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%

Hehe, nekem ez kábé másfél éve tart. Elmentem egyetemre, ahol ugyan vannak értelmes lányok, de valahogy egyik sem az, aki kell. Valahogy én sem vagyok az, aki nekik kell, szóval kölcsönös a dolog.:) Már várom, hogy valaki megint hiányozzon, aggódhassak érte. De majd alakul.. Nézz NEM romantikus filmeket, tanulj, kissé nyomd el ezekkel magadban. Jön a nyár, változik minden, nemsokára itt lesz az ideje.:)

21f

2013. jún. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
részben ismerős helyzet, de ne feszülj rá a dologra. szabadulj fel, járogass el és ismerj meg minél több embert, és csak lesz köztük 1 olyan aki érdemes egy komoly kapcsolatra;)
2013. jún. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Hát én csak arra tudok gondolni, hogy rossz helyen és társaságokban mozogsz ahol számodra megfelelő kapcsolatot tudsz kialakítani!


Vagy maga a kommunikáció során nem közvetítesz a delikvens felé elég bújtatott információt, hogy szabad a pálya.


Így látatlanba csak erre tudok gondolni!

2013. jún. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Én is így érzek.


23F

2013. jún. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Lehet neked jobb... mondanám, hogy üdv a klubban, de nem egyforma a helyzet azért.


Én szerettem egy lányt. Nagyon. Azt mondta túl jó vagyok. Sajnálom. Soha senkit nem szerettem még úgy és nem tudom, hogy képes leszek-e még rá. A csalódás elriaszt. Szívesen beszélgetnék lányokkal, de igazából nem tudom mi legyen. Vannak ilyen párok körülöttem is, de azért néha belegondolok, hogy vajon mióta tart és meddig fog? Sokan elválnak ám rövidebb idő után. Na én ettől félek... túlságosan érzékeny vagyok hozzá :P

fiú vagyok, de sokban más mint az "átlag"


lehet el kéne költöznöm és akkor minden jobb lenne :)

Te nem gondolkodtál ezen? Hogy elköltözz?


23/f

2013. jún. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

hát, mostanában ezért nem nézek romantikus filmeket :DD és mivel suliba nem járok, sajnos nem tudok a tanulásba temetkezn .. és remélem a nyár tényleg hoz valam változást .. :)


ráfeszülni nem feszülök rá , csak azért mégis rossz :)


az, hogy rossz társaságban próbálok ismerkedni, kb annyiban igaz, hogy nagyrészt fiúk közt mozgok, de csak haverként gondolnak rám, és ha van is olyan köztük, aki tetszk, nem tudom hogy jelezzem, mert ha nem vszonozza .. akkor úgy ciki ..


hát .. igazából nemrég költöztem haza ... máshol sem jobb a helyzet ...

de nagyrészt én s a csalódástól félek .. ezért nem merek kezdeményezni .. túl sokszor volt negatív vsszajelzés ..

pedig már tényleg nagyon hiányzik, hogy szerethessek valakit .. :(

2013. jún. 5. 00:09
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

most változol, nincs ezzel semmi baj

járj el szórakozni, járjál nyitott szemmel, ezt nem lehet tudni előre, össze fog jönni N

2013. jún. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
konkrétan az a baj ezzel a szórakozni eljárással, hogy mostanában megfogyatkoztak az olyan ismerőseim, akikkel el tudnék járni .. egyedül meg hát ..
2013. jún. 5. 00:14
 9/19 anonim ***** válasza:
Annyira nem :) Illetve túlteszem magam rajta, nem mindenki született társas lénynek. Van olyan.
2013. jún. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig ha nem próbálod meg, akkor soha nem derül ki, hogy életképes e a kapcsolat!

Aztán mindig ott gyülekeznek a (mert mi van ha...) kérdőjelek körülötted.


Persze elő lehet ezt úgy is, hogy szánalmasnak tűnjél, de tálalhatod úgy is, mint egy lehetőség, amit ki lehet használnia annak, aki vevő a dologra!


Nem lehet mindig csak nyerni! Ilyen még a mesékben sincsenek!

Hogy szerzel tapasztalatot ha nem csalódsz? Hisz akkor így nincs összehasonlítási alapod, tapasztalatok nélkül nem tudsz mérlegelni!

2013. jún. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!