Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarom elfelejteni. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elfelejteni. Mit tegyek, hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés
A kisebb bajom az, hogy nem akarom és nem is tudom elfelejteni, pedig már 1-2 hónapja vége a dolognak. A nagyobb pedig, hogy azért sem tudok túllépni rajta, mert minden egyes pasit, aki próbálkozik eltaszítok magamtól, mert hozzá hasonlítgatom őket és úgy gondolom, hogy a nyomába sem érnek, mert ő a tökéletes.

2013. jún. 4. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
de valamiért mégis vége lett
2013. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tökéletes nem létezik,csak te látod annak a rózsaszín köd miatt.
2013. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Foglald el magad valami mással, amíg nem vagy túl rajta, nem ajánlatos új kapcsolatba kezdeni, inkább csak ismerkedj.
2013. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gondold végig az egészet, próbáld tudatosítani magadban a rossz tulajdonságait. Egyébként ne feltétlenül várj csodát pár hónap alatt, lehet, hogy neked több időre van szükséged ahhoz, hogy továbbléphess.
2013. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#2. mindenki számára létezik egy tökéletes személy, csak nem mindenki találja meg


és nincs rózsaszín köd, nem vagyok/voltam belé szerelmes.. szerintem

2013. jún. 4. 20:06
 6/12 A kérdező kommentje:
#1. miattam lett vége. long story.. hülye voltam az a lényeg
2013. jún. 4. 20:07
 7/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ha nem lennél belé szerelmes, már rég nem érdekelne az egész.
2013. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-esnél a pont.
2013. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
akkor esélyt kéne adjak másnak és talán az a vki elfeledteti velem vagy ez nem lenne jó módszer?
2013. jún. 4. 20:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy és nem is voltál szerelmes belé, de Ő a tökéletes? Nem értem.. Miért lett vége? Oké, hogy miattad, de miért? Lehet csak ezt nem tudod lezárni magadban.
2013. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!