Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A régi kapcsolatom volt túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A régi kapcsolatom volt túl durva, vagy a mostani túl kevés?

Figyelt kérdés

Egy évig voltam együtt egy férfivel, akit szerettem, ám ez nem volt kölcsönös, de ezt tetézve a legkülönbözőbb lelki és fizikai kínoknak vetett alá, éreztetve, hogy nem számítok neki és stb. Ennek pár hónapja lett vége, két hete járok egy nálam fiatalabb sráccal, aki szeret és meg is becsül, viszont néha elég nagy lesz a szája, tudom hogy nem is gondolja komolyan, de mégis érzékenyen reagálok rá.

Egyébként semmi bajom vele, friss kapcsolat lévén teljes egyetértés és boldogság jellemzi eddig ezt a járást.

Kicsit igazságtalannak érzem, hogy ő issza meg a levét, az exem hülyeségeinek, de nem tudok ellene tenni, tegnap egyszerűen kitört belőlem a sírás, pedig ő csak hülyéskedett.

Én úgy érzem, hogy szeretem őt, már évekkel ezelőtt is éreztem némi vonzódást iránta, de ez csak most bontakozott ki és vált tisztán, láthatóan kölcsönössé.

Olykor azért aggódom, hogy ha nem szexelünk, biztosan azért, mert nem talál elég vonzónak, mint az előző barátom, akivel egy év alatt egyszer volt szexuális kapcsolatom.

Valaki írhatna valami okosat, valami útmutatást, hogyan lehetne ebből az állapotból kilábalni, mert tényleg nem érdemli meg azt, hogy minden egyes csípkelődésnél sírvafakadjak és esetleg olyanokat mondjak neki, amit később megbánhatok. Minden reggel ébreszt kávéval, ott fekszik mellettem míg meg nem iszom, vigyáz rám, komolyan, eddig egy szavam se lehet.



2013. jún. 8. 02:14
 1/8 anonim ***** válasza:

"nem talál elég vonzónak, mint az előző barátom, akivel egy év alatt egyszer volt szexuális kapcsolatom. "

ezt nem egészen értem.

megvert,de nem dugott meg soha?

2013. jún. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt akarta velem éreztetni az exem, hogy ő tesz nekem szívességet, hogy megtűr maga mellett
2013. jún. 8. 02:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Legyél Nő! Végre. De ne úgy h. az újat büntetéd!
2013. jún. 8. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem próbalj meg vele beszélgetni,meséld el neki a storyt,hogy tudja mi miért zajlik benned.Tapasztalatból tudom,hogy egy minden titkomat, érzésemet elmondom beszélgetés sokat segít.A párommal több ilyent kellett csinálnom,mert kb.3évig parázott a kapcsolatunkon,mert elöttem csunyán elbánt vele az exmenyasszonya.

most tapossuk a 16.évünket.

ha igazán szeretitek egymást mindent meg fogtok tudni beszélni.

sok sikert!

2013. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek érdeme szerint mentek a pacsik :)
2013. jún. 9. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:
a fizikában a sebesség jele a v.
2013. jún. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg kell találnod az egyensúlyt, lelki békét, vagy ki hogy hívja.. Ha még érzékenyen érintek a vele kapcsolatos dolgok, akkor nincsenek lezárva.. benned élnek, hatással vannak rád, érzelmeket váltanak ki belőled..

Igyekezz megfejteni az exeddel kapcs.os dolgok miértjét, de ezt csak pont annyi agyalással, hogy megkapd a választ a kérdésedre, és hidd el így elrendeződik benned..

pl: "miért éreztette azt velem, hogy nem számítok??!"

"ja, mert ő igazából saját magát sem becsülte meg/nem volt önbizalma, akkor hogy is várhattam volna el ezt tőle?


de, ennek van a másik oldala, amikor már be tudod látni azt is, hogy esetleg a te viselkedésed/fellépésed is okozhatta a helyzetet.. pl: nem szólsz neki az olyan dolgainál, ami zavar, nem tetszik Neked


ui: felesleges hogy a mostani pároddal megbeszéld. minek? nem az ő viselkedésével van bajod, hanem a saját berögződéseiddel, amiket te a múltból hozod. ő ez ellen nem tud tenni


puszillak:)

22/N

2013. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok..

Nem akartam túl nyers lenni a végére de sikerült.. :) szóval helyesbítenék: természetesen jó és meg is kell beszélni a pároddal a problémákat. Csak azt akartam én mondani, hogy a megoldás benned van! :)

Arra vigyázz, hogy a párod nehogy azonosuljon a problémáddal, mert akkor már torzul a viselkedése. nem biztos hogy önmagát tudja adni, hanem arra figyel hogy nehogy úgy viselkedjen veled, ahogy az exed...

2013. júl. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!