Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt valaki aki adna pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki aki adna pár jó tanácsot? Mélyponton vagyok total. Megvert a szerelmem. Nem veszi fel. Állitolag megutált. Vélemény?

Figyelt kérdés
A barátommal 9hónapja vagyunk együtt.Tegnap délután megtalált egy levelet amiben kiderül hogy a Pistikébe mennyire szerelmes voltam.Na most.A gond ott kezdődik hogy mikor mindezek előtt ő kérdezett a Pistikéről én tagadtam mindent(jó okom volt rá),hogy lett volna közöm hozzá olyan téren.Ma megsértődtem rá egy viszonylag "apróságon". Ekkor neki állt még feljebb és meglobogtatta a levelet a szemem előtt.Tud mindenről.Nagyon megvert érte.Őt az zavarja hogy "hazudtam" de sztem a hazugság és az ellhallgatás nem ugyanaz.Látszott hogy nagyon fájt neki, de ez sem megoldás hogy összever.Bár azért valahol megértem a dühét mert tudom hogy nagyon szeret de ezt már csak a h*lye nézi el meg én... Nemtudom mit kéne, mit lenne helyes lépnem. Már írtam neki egy smst amiben alaposan leirom mi hogy van és hogy nagyon szeretem, sosem kéne más, ez már a múlt nem érdemes veszekedni rajta.Hozzáteszem én nem tudok nélküle élni nekem ő a tökéletes! Nem is alszok most is azt kellene de nélküle nem tudok.Magányos vagyok.Elvitte az összes ruháját kocsiját mindent még azt a parfümöt is amit nemrég kaptam tőle...Nagyon fáj a dolog mert ez nekem már lezárt téma, örülök hogy a Pistikéből kiszerettem erre most ebből alakul még egy ilyen? Összetört a szívem. :(((

2013. jún. 8. 05:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

"Nagyon megvert érte"

Akkor fuss utána, hátha kiüti még vagy két fogad is...

2013. jún. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én a helyedben kibékülnék vele, és amikor alszik, leszarnám a torkát.
2013. jún. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
utána pedig belebrunyálnék az orrlyukába.
2013. jún. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

Ha szerelmes vagy, nagyon tud fájni, ha találsz egy levelet az ex-től, vagy bármi ráutaló dolgot. Bennem már akkor megmaradt a tüske, mikor megláttam a párom műhelyében a falra írva, hogy "Macika és Brumika" mellette nagy szívecskék, amit az exe pingált a falra. Hiába tudom, hogy a múlt, de fáj, hogy miért hagyta ott, miért nem festette át, ha már engem szeret.

Jó tanulság ez számodra. Ezentúl minden múltra utaló dolgot, tárgyat dobj ki, vagy tegyél be egy dobozba, és vidd el valamelyik rokonhoz, rejtsd el, hogy ne találkozzon vele. Az emberek többségének (még ha be sem vallja) nagyon fájnak ezek a dolgok, főleg ha azt meséli a másik, hogy nem volt semmi, már nem számít a múlt. Még akkor is ha ésszel felfogja, hogy gyerekes dolog a múltra féltékenykedni.

2013. jún. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hagyd ott a fenébe. Későb is megfoverni ha valamin ki akad.

persze érzelmileg szar ha az exétől találsz valamit a csajodnál fr akor veszekszik vele az ember nem megveri.

Örülj neki hogy elment.

2013. jún. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de én ebben "bűnösnek" érzem magam. nem tudok rá haragudni meg nem tudok vele szakítani... pedig megérdemelné.Mégis valahol úgy érzem hogy jogosan nem találkozik velem és nem beszél velem azóta.A verekedés miatt haragszok rá.De ettől ezerszer erősebb bennem a szeretet. Mit csináljak? Mit mondjak neki, ha egyszer majd lehetőségem lesz rá egyáltalán...?!
2013. jún. 8. 11:16
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

Logika . Most ezt levezesem algebrai uton ?

Megvert . othagyot.

a lehetőségeid szakitasz vele ez legyen 1 , kibélulsz vele ez legyen 0. És adjun neki F jelőlést.

Nem tudsz vele szakitani mert szereted. tehát a ez fix hogy mit akarsz a te akartod legyen a A A=1

És atol füg hogy ő kebékul veled legyen B

F=AxB

mivel az A fixen 1 mert eldőntőted


F=1xB=B F=B

2013. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kesobb a sajat buszkeseged banja, hogy meg ennek ellenere is szeretted, probalj meg kiszeretni belole ahogy csak tudsz, ne keresd, tavolodj tole ahogy csak lehet, a kozos cuccaitokat, suppesszd be egy dobozba. Nem erdemel meg egy ilyen vadallat, ne hagyd magad!


Jogosan lett merges, de nem hazudtal. Meg azert sem kellene megvernie teged, a parjat! Nem tisztel teged, nehogy meg te fuss utana... Neked lesz rossz kesobb vissza gondolni erre, sokkal jobb ha lemondassz rola!

2013. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
...de én ilyen nyugalmat még senki karjaiban nem éreztem...
2013. jún. 8. 20:38
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Nincs mentség arra, hogy megvert. Ha most kibékültök belegondoltál abba, hogy mi lesz, akkor ha pl. gyereket vállaltok? Majd kiakad megint valami apró dolgon és megver téged is meg őt is.

Vagy mi lesz, ha megint talál egy okot arra, hogy megverjen?

8 hónapja vagyok együtt a szerelmemmel és hidd el, hogy ő még csak fel sem emelte a hangját rám SOHA. Pedig én is bántottam már meg.

Szerintem a "szerelmed" nem szeret, sosem szeretett, mert ha szeretett volna, akkor nem így reagálja le ezt az egészet.

Keress olyan férfit, aki normális, nincsenek düh kitörési problémái és tényleg szeret.

2013. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!