Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon lehet valami közöttük,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet valami közöttük, vagy csak beképzelem? Vajon akar tőle valamit?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, lassan két és fél éve vagyunk együtt.

Távkapcsolatban élünk már majdnem két tanév óta. (Távkapcsolat értsd: 2 hetente találkozunk iskolaidőszakban.)

Masszőrnek tanul.

Nemrég megismerkedett egy lánnyal, aki a csoporttársa, csak ritkán jár be az órákra. Kb. 1-2 hét alatt egész baráti viszony lett közöttük.

A napjuk minden pillanatát elmesélik egymásnak. Jó reggelt kívánnak egymásnak, meg jó éjszakát. Néha már egy két bókot is elejtett a barátom neki.

(Ezt mind a facebookjából tudom. És nem vagyok kíváncsi a "mekkora paraszt vagy, hogy megnézted az üzeneteit beszólásokra")


Egész nap beszélgetnek.


Emellett én kezdem kicsit elhanyagolva érezni magamat. Nekem nem mesél a napjáról. Bókolni sokat bókol ez, igaz. De az, ami velem történik úgy érzem nem érdekli. Néha megemlíti ennek a csajnak, hogy szeret vele beszélgetni, dicséri a gondolkodásmódját, felfogását is sokszor. Nagyon szimpatikus neki. És sok mindenben hasonlítanak egymásra. Mi viszont (a barátom és én) nagyon nagyon sokban teljesen ellentétei vagyunk egymásnak.


A barátom elég érzelmes típus, nem az a "nőfaló", épp ezért attól félek, hogy észre sem veszi és beleszeret a csajba.


Vajon lehetséges ez? Vagy csak én képzelem be magamnak?



2013. jún. 8. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Épp "összejövőfélben" vannak. Készülj, 1-2 hónap és te repülsz. Sajnálom :(
2013. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem képzeled be. Teljesen esélyes, hogy beleszeret a csajsziba. De hogy ez valóban megtörténik, azt nem tudjuk előre elmondani.


A távkapcsolat hátránya, hogy bármikor jöhet valaki, aki ott van a pároddal mindig, átélhetnek együtt dolgokat, ha történik valami, nem te vagy ott, hanem a másik lány.


Érdemes lenne erről beszélgetned a pároddal, amíg nem késő.

2013. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Beszélgetek vele erről eleget, sőt túl sokat is, sok vita is van emiatt közöttünk.


Az mondja rá, hogy nincs közöttük semmi, és nem is lesz, mert nem tetszik neki a csaj és engem szeret.


De én ezt már nem tudom neki elhinni.

2013. jún. 8. 20:59
 4/9 anonim válasza:
Sajnos, lehetséges. Én a helyedben beszélnék vele erről. Elmondanám neki őszintén, hogy ez zavar engem, stb.
2013. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De hiába mondom neki, folyton azt szajkózza, hogy ők csak barátok.
2013. jún. 8. 21:00
 6/9 A kérdező kommentje:

Holott elvileg ő nem hisz a fiú-lány barátságban.


Mikor ezt kérdezem, hogy hogy van, akkor meg azt mondja, hogy jajj, de hát a csajnak is van barátja meg nekem is vagy te.

2013. jún. 8. 21:02
 7/9 anonim ***** válasza:

"hogy jajj, de hát a csajnak is van barátja meg nekem is vagy te."


Éppen ma írtam másik kérdésre ezt a választ, bemásolom ide is, mert pont ideillik: De mondok egy példát a saját életemből: az exem találkozgatott egy nővel "barátilag". Mikor ezen problémáztam, mindig azt mondta, hogy ne hülyéskedjek, sosem csalna meg vele,hiszen a nő idősebb nálunk 9 évvel, meg barátja is van. Egyszercsak szakított velem és ők azóta is együtt vannak... Azóta tudom, hogy nem számít! Mindegy, hogy néz ki a másik lány, ha elkezd találkozgatni a pasi valakivel, akkor abból előbb-utóbb szex lesz, legföljebb te nem tudod meg soha... :(

2013. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Náluk alakul valami. Lehet hogy még ő maga se veszi észre. De én nem jósolok nektek nagy jövőt, főleg hogy már ezen veszekedtek!
2013. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Elárulom h ez nem igaz. Nem feltétlenül akar vele megcsalni, nekem is van bnőm meg lány barátaim is, nagyon közeli lány barátaim de soha az életben eszembe se jutott volna megcsalni v elhagyni őt miattuk. V bárki más miatt..annál sokkal jobban szeretem. és sztem ez azon mulik h a barátod mennyire szeret téged, mert ha eléggé szeret akk nem fog megcsalni és elhagyni se nyugi, de ha nem szeret eléggé akk ha nem is ezzel a csajjal de előbb utóbb vki mással tuti összejön. ez nem azon mulik h az a csaj milyen jo no v milyen okos és kedves, hanem h téged mennyire szeret
2013. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!