Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet ilyenkor tenni? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni? A férjem nagyon akar gyereket, én nem annyira. Megbeszéltük, hogy megszakítással csináljuk, de sokszor bennem megy el.

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, akarok gyereket. Mondtam is neki, hogy eszem ágában se lenne elvetetni a kicsit(na meg nem is engedné meg).

2013. jún. 8. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor most megis mi a kerdes ?
2013. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Szerintem csináljatok babát!

Mert úgy tűnik, te is akarod.

2013. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

El kellene döntened, hogy akkor most akarsz-e gyereket vagy sem!

Ha nem, akkor szedjél tablettát, ha igen akkor mindent bele!

2013. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akarok, csak majd 2 év múlva. Nem érzem késznek magam.
2013. jún. 8. 17:02
 5/10 A kérdező kommentje:
Inkább az a bajom, hogy sokszor ő dönt helyettem is....
2013. jún. 8. 17:02
 6/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
hajjjajjj.... ne ő döntse el..... ha még nem állsz készen: védekezz. És ne megszakítással az istenért....
2013. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem baj a megszakitás, mert egyrészt ez volt megbeszélve, másrészt meg ha jönne a baba, nem vetetném el.... csak na..
2013. jún. 8. 17:08
 8/10 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Ne csodálkozz rajta, hogy ő dönt helyetted mindenben, már a kérdésedből is látszik, hogy te se tudod mit akarsz igazán, tutyimutyinak tűnsz. Mi az, hogy nem védekezünk, de nem akarok gyereket, de ha mégis jönne megtartom. Akkor vagy éld bele magad, hogy most is jöhet a gyerek és szoktasd magad a gondolathoz, ha meg kicsit később akarsz, akkor meg védekezzetek és ne a szerencsére bízzátok. Állj a sarkadra!

26F

2013. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Olyan határozatlan vagyok...vagy mégsem???

:DDD

2013. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok hogy ő dönt helyetted?
2013. jún. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!