Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz a mondás hogy : suba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a mondás hogy : suba a subához, guba a gubához?

Figyelt kérdés

Vagyis, hogy mindenki olyan emberrel jön össze aki hozzá hasonló,mind külsőleg,mind belsőleg.

Nekem speciel fogalmam sincs, hogy találhatnék-e egy olyan valakit aki olyan mint én...

Hosszútávon viszont ez működne inkább nem?

20/L



2013. jún. 8. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Az ellentétek vonzzák egymást, ne erre mit lépsz?:D
2013. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kellenek, hogy legyenek közös pontok. Ha egy férfi teljesen más jövőt képzelne el, máshogy állna a párkapcsolatokhoz, teljesen más életet élne, akkor szerethetem akármennyire, nem annyira fog működni.


Néhány dologban szerintem egyeznünk kell, ami szükséges ahhoz, hogy legyen egy közös életünk.

2013. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kell a közös hullámhossz,hasonló érdeklődési kör,mert ha nincs közös téma,az hosszútávon úgy se működik.

Ahogy szegény megboldogult nagyapám mondta, LIBA LIBÁHOZ RUCA RUCÁHOZ

2013. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Külsőleg nem feltétlen egyformát keresnek az emberek, de azért általában egy szinten vannak. Úgy értem a legtöbb kapcsolatban ápolatlan nőnek ápolatlan a párja és fordítva. Valamint egy kék szemű is szerethet egy barna szeműt. A belső tulajdonságoknál viszont hosszú távon igaz a mondás. Nem működhet egy kapcsolat sem ha nincsenek közös pontok benne.
2013. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Hosszú távú kapcsolat hasonlóval működik. A tűz és a víz csak rövid távon jelent vonzóerőt később ki fogják egymást akasztani. Hasonszőrüvel van legtöbb esélyed hosszú tartós kapcsolatra.
2013. jún. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!