Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első párkapcsolat. Mit mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első párkapcsolat. Mit mondják neki? 13/f

Figyelt kérdés
Először is nem szeretném bemutatni a családomnak, mert nem engedik mert hogy akkor nem a tanulásra koncentrálnék. Szerintetek lehet úgy végig vinni egy párkapcsolatot hogy egyik se ismeri a másik szüleit,testvéreit. Thát nem egy ilyen nagyon kötött párkapcsolatra vágyom. Hétfőn kérném járásra.(tetszem neki) Na valami ötlet hogy ezt hogyan közöljem vele?

2013. jún. 9. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos!:-)

Ha még el sem kezdtetek együttjárni,akkor minek is kellene már most bemutatni a családnak?!Én is ennyi idős voltam,mikor megismerkedtem egy fiúval,a barátnőmtől megkérdeztem,hogy szerinte elég-e,ha 2 hétig járok vele.Aztán lett belőle 2 hónap,2 év,20 év.Egész pontosan ennek 24 éve.Eljön az az idő,amikor vagytok már annyi ideje együtt,hogy meg akarjátok egymás szüleit is ismerni,vagy ők titeket.De ha mégsem úgy alakul,akkor sincs semmi gond,nem kötelező megismerkedni velük,ha nem komoly a kapcsolat.

Utolsó kérdésedre válaszolva,csak simán megkérdezed,hogy volna-e kedve találkozgatni veled,mert nagyon tetszik neked.Ennyi.Nem kell ezt túlkomplikálni,pláne ha kölcsönös.Sok sikert!

2013. jún. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia! Hogyha tuti h tettszelneki akkor nincs mitőlt tartanod :)

Pl: (ketten vagytok) -van barátod? Es szeretnel egyet?

- nem gondolod hogy feljebb kellene lépni egy fokot a kapcsolatunkba?

- szeretnél jobban megismerkedni velem??

Vagy stb stb stb akár viccesen is mondhatod mert akkor ha megis ne talán tán nemet mondana (ami ne legyen) akkor nem égsz le annyira mivel ilyen viccesen mondtad...de a neten is sok ilyen duma van....nezz szet!! :)) sok sikert!! :) 14/L

2013. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Figyelj,nekem tetszel és kedvellek. Nincs kedved jobban megismerkedni velem? Persze csak ha te is szeretnéd. :)

Valahogy így:)

13/L

2013. jún. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi nem is kell rögötn bemutatnod, az meg hogy mi lesz belőle majd ksderül. Ezek a szerelmek általában nem túl hosszúéletüek amugy sem. Nme kell megkérdezni hogy jártok-e. Csak hiv del randizni, menjetek el fagyizni avgy sétálni ilyesmi. AZtn hivd el megint és pár randi után fog meg a kezét csókold meg.
2013. jún. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Emberek ***** válasza:

#4! szerintem a csók még kicsit korai.. esetleg szájrapuszi, majd ha már idősebb lesz akkor esetleg.


egyébként meg az 1-es, és 2-es válaszolók nagyon jól leírták! sok sikert!

2013. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítséget :)
2013. jún. 9. 11:16
 7/7 anonim válasza:
Mi történt azóta?
2015. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!