Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak? (meleg téma)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (meleg téma)

Figyelt kérdés

A párommal 1 hónapja vagyunk együtt és azt szeretné, hogy nyilvánosan is felvállaljam a kapcsolatunkat. Én viszont még nem mertem elmondani a szüleinek azt sem, hogy meleg vagyok. Csak néhány barátom tudja rólam. A párom azt mondta, ha nem vállalom fel akkor szakít velem. A szüleimnek még el is mondanám, de az például zavar engem, hogy az utcán meg akar csókolni. Ennyire nem szeretném nyíltan vállalni, mert szerintem ez nem tartozik senkire. Nem szeretném, ha ez miatt szakítana velem, de nekem az utcai enyelgés nem megy.

Most mit tegyek? Előre is köszönöm a segítségeteket.

22/f



2013. jún. 8. 15:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Dobd ki.
2013. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

50-50 mindekttötöknek igaza van mert én mint bisex lány megértelek h nem mered elmondani a szüleidnek.

viszont vele is h szeretné ha felvállalnád.

én a helyedbe csak a saját érzéseimre hallgatnék mert 1 hónap még nem akkora idő h mindenképp felbojgassa mindent magad körül miatta. ha 1 év lenne megérteném de 1 hónap ?! -áhh nem

2013. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Ha valamit nem akarsz, akkor ne kényszerítse Rád! Ilyen egyszerű! Akkor nem kell vele foglalkozni! Pláne, ha emiatt képes szakítani! Muszáj a másik felet tiszteletben tartani!

Amúgy ez meg zsarolás!

2013. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Igazából a szüleim előtt még fel is vállalnám, mert azt egyszer úgy is el kell mondanom, de tényleg az zavar, hogy ha utcán vagyunk, akkor néha meg akar csókolni viszont sztem ez nem tartozik másra. Ez annyira személyes dolog.
2013. jún. 8. 15:10
 5/25 A kérdező kommentje:
De viszont szakítani sem szeretnék, mert néhány ilyen hülyeségén kívül nagyon szeretem.
2013. jún. 8. 15:12
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

Vállald fel anyádék előtt, de csak óvatosan, vállald fel ismerősök előtt, szintén óvatosan, de utcát felejtsétek el. Ezt mondd neki is, nem biztonságos, mi lesz, ha valaki belétek köt, netán megdobálnak titeket palackkal?

Sajnos ma Magyarországon ez előfordul, csak akkor vállald be, ha a párod egy kétajtós szekrény, aki megvéd.


Mérlegeld, megéri-e együttmaradni vele.

2013. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Meg sztem tényleg nem tartozik az utca emberére a mi kapcsolatunk. Legyen akár meleg, akár hetero, de miért kéne nyilvános helyen csókolózni? Szüleim előtt majd mindenféleképpen szeretném felvállalni.
2013. jún. 8. 15:19
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

A szülők előtti előbújásnak a te korodban (ultimátummal, vagy anélkül) már jócskán eljött az ideje, ha csak nem akarsz egész felnőtt életedben kettős életet élni. Tudom, hogy félelmetes, de 5, 10, 15 év múlva is az lesz. Nagy levegőt kell venned. És szerencsés vagy, hogy áll melletted valaki.


Az utcán csókolózás már más tészta. Ha hetero pár lennétek, akkor sem biztos, hogy szívesen tennéd, mert jogosan érezheted intim dolognak, sőt azt is megérteném, ha nem szeretnéd a társadalom haragját kivívni vele.


Viszont ő egy bevállalósabb típus, és többek között szerintem ez is elvarázsol benne téged, mert ez így szokott menni. Ráadásul, gondolom, folyton kanos, mikor veled van, és nem bír magával. Meg kell beszélned vele finoman, hogy te is kívánod, de te akkor szeretsz szerelmeskedni, ha magatokban vagytok, és ha szeret is, nem csak kíván, tiszteletben tartja majd.


Arra azért készülj fel, ha az ellentétek vonzásában éltek, sűrűek lesznek köztetek a konfliktusok. Csak arra vigyázz, hogy ne ess a hisztis nő szerepkörébe ilyenkor, mert az egy férfinek se jön be. És ha szexxel akar békülni, menj bele...

Az a gyanúm, hogy te vagy a "lány" a kapcsolatotokban, és még meg kell tanulnod bánni a "férfiakkal". Nem egyszerű - sok sikert! ;)

2013. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
A szüleim előtti előbújás idáig azért ne történt meg, mert nem volt még kapcsolatom. Ő az első. Nem mondanám, hogy ő az a bevállalós fajta, hanem inkább szereti kimutatni őszintén az érzéseit és ez bántja őt, hogy ezt nem nyilváníthatja ki mindenhol. Nem szoktam hisztis "lányt" játszani és ő sosem akar szexxel békülni. Mi inkább átbeszéljük a dolgokat. Nálunk nem a szexen van a fő hangsúly.
2013. jún. 8. 15:25
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Ez viszont remek hír, tényleg!! Akkor viszont felesleges a gyakori kérdésekre írkálnod, hidd el! Ehelyett meg kell tanulnod annyira bízni magadban, és őbenne is, hogy egymás közt, külső tanácsok nélkül tudjátok megoldani a problémáitokat. Párkapcsolatban élő felnőtt férfi lettél, barátom, most ez a következő lépés az életedben, hogy még érettebbé váljál! Remek alapjaid vannak hozzá! :)
2013. jún. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!