Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felhívjam? Ne hívjam fel? Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívjam? Ne hívjam fel? Még szombaton írtam neki face-n, látta, de nem írt. Azt hiszi tolakodó vagyok, megbántott, kicsit összekaptunk szombaton, de belepusztulok a hiányába.20/F

Figyelt kérdés

2013. jún. 10. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem írod le, hogy min vesztetek össze...tudunk segíteni tényleg. amúgy ha felhívod, azzal csak azt mutatod, hogy fontos neked..
2013. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Adj neki 24 órát, utána hívd fel.
2013. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy k***csög páva sráctól kapott ballagási képét mutogatta, meg mondogatta, hogy milyen helyes... én erre kaptam fel a vizet, hihetetlenül imádom
2013. jún. 10. 17:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyi eszed volt, hogy ezen képes voltál vele összeveszni akkor magadra vess aztán várd, hogy keressen. Vagy talán szerinted nincs más szép lány a világon? Te mindenkit csúnyának látsz rajta kívül?
2013. jún. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
17:47 neked hogy esne, ha a barátod/barátnőd egy másik srácról/ csajról áradozna neked, hogy milyen helyes... persze, hogy semmit..
2013. jún. 10. 17:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Sehogy nem esne. Mit érdekelne? Talán nem tarthat más férfit vonzónak? Azért van szeme. Ráadásul neked mondta, nem is a hátad mögött.
2013. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha cseszek válaszolni egy pasinak fb-on, annak oka van. Mégpedig azon egyszerű oka, hogy nem akarok neki válaszolni. Ha ezek után még nyomul a pasi, akkor azt innentől én is ,tolakodásnak veszem. Hidd el, ha egy pasi komolyan érdekel, akkor azonnal válaszolok. De nagyon max pár óra múlva, ha épp nem olyan helyen vagyok.
2013. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
már nem azért de ha helyesnek találja, akkor ne a barátja előtt mondogassa már.. nem tudom, de a válaszolók többsége eléggé túl nagy önbizalommal rendelkezik. Én is megmondanám neki, hogy krvára nem érdekel, hogy helyesnek találja vagy nem, a kép se érdekel. szerintem
2013. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
16:49 Így van... szerintem is jogos volt a felháborodásom... de ma felhívtam, kibékültünk, de azért még mindig szar...
2013. jún. 11. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!