Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez normális? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A barátnőm 22 éves! Budapesten él, ott nőtt fel, egyetemre jár. Szerintetek normális, hogy nem hajlandó hozzám eljönni vidékre? 50 kmre lakom tőle. Vonattal 1 óra az út. Mindig talál kifogást. Sokszor a szüleire hivatkozva hárít. Normális, hogy a szülei ennyire korlátozzák, vagy csak kamuzik a lány?

2013. jún. 10. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
ha egyetemre jár, akkor van egy olyan tippem, hogy nincs pénze vonatjegyre, csak nem akarja megmondani neked.
2013. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jómódúak. másfél éve járunk, bár volt pár szünet is... volt már nálunk másfél év alatt kb. 10szer. most azt találtam ki, akkor találkozunk, ha eljön, ha nálam alszik. 2 hete nem láttam :D de elvileg szeret és leélné velem az életét...
2013. jún. 10. 18:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nem akar lemenni.

Egy városi (fővárosi) nehezen lép ki a megszokott környezetéből, ő a pezsgő városi élethez van szokva.


Nagyon buta, hogy nem hajlandó lemenni. Biztos vagyok benne, hogy sokkal nyugodtabb pesthez a te lakhelyed. Valahogy próbáld rávenni. VAGY. Menj el hozzá és vidd el magadhoz. Akkor úgy sincs más választása :)

Ha van autód, akkor mondhatod neki, hogy elviszed egy jó étterembe... a végén nálad köttök ki :D

2013. jún. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sajnos nincs verda, de nem rossz ötlet.. ajj, mindig hárít, ma azt mondta, hogy az anyja nem engedi el mert hétköznap van.. (a szülei nem bírnak engem) így azt mondta barátnőjénél aludna... de 22 éves. Ember, hogy lehet egy 22 éves lányt ennyire korlátozni???
2013. jún. 10. 18:50
 5/9 anonim ***** válasza:

simán lehet egy 22 éves lányt korlátozni. tudom, furcsán hangzik, de az én szüleim is eléggé megrökönyödtek volna, ha 22 évesen máshol alszom. elég konzervatívak ilyen tekintetben, ezért akkoriban nappal intéztem a dolgaimat.

én hiszek a lánynak.

2013. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem Annának hívják a lányt? :) Volt egy ugyanilyen barátnőm!!! Ugyanezt csinálta, mert egy hisztis, önző liba volt! Most mondom neked, hagyd el a fenébe, mert csak rosszabb lesz. Ő pl. csak a kifogásokat kereste állandóan, és a szüleire fogta, közben kiderült, nem volt igaz!!!
2013. jún. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


Úgy gondolom, hogy ne hagyd el.

Azt írtad, hogy a szülei nem bírnak téged. Esetleg van rá okuk, mármint tettél valamit vagy egyszerűen csak szimpátia alapján?

Tényleg vannak olyan szülők akik iszonyatosan konzervatívak és ezért korlátozzák a szülei. Valamilyen szinte jó is, de szerintem egy 22-nél már ez túlzás. Az egyik barátnőmnek is ilyenek a szülei, a bátyja 23 éves, és szegénynek még normális kapcsolata sem volt, mondván, hogy még van ideje. Tehát ezt hajtották neki egész évben. A leendő sógornőmet is nagyon korlátozzák, alig akarják elengedni a leendő sógoromhoz pusztán azért, szó szerint így mondták a szülei, mert nem most kell gyakorolni a házas életet (a szülei egyébként is elváltak az édesapja nem pont egy mintaapa és pont az apja mond ilyet hát... egy picit ez is érdesek.) Nem szeretnék kibeszélni senkit, csak gondoltam leírom a "tapasztalataim"


Valahogy próbálj meg jó kapcsolatban lenni a szüleivel. Mondjuk kedveskedj nekik, talán megkedvelnek. :)

2013. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, tettem olyat ami miatt nem kedvelnek. Ez hosszú, de azt hiszem, ha a lány szeret akkor megtenne értem 50km-et és nem kifogásokat gyártana... Elhagyom szerintem. Adtam a lánynak haladékot. Péntekig, addig nem is beszélek vele, ha jön akkor talán szeret, ha nem akkor biztos nem. Nem Andinak hívják! :)
2013. jún. 11. 20:34
 9/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat!

Nem Annának!!!

2013. jún. 11. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!