Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú?

Figyelt kérdés
Bár voltak már csajok az életemben jó, nem oly sok, de inkább hosszabb időre voltam velük, sosem voltam egy éjszakás típus. Egy rakás idő óta azonban nincs barátnőm, senkim sem volt. Lett volna egyszer lehetőségem ebben az évben összejönni egy lánnyal, de nem tetszett nekem a lány sajnos. Szóval, a helyzet érthetetlen. Tapasztalt vagyok a párkapcsolatokban és most mégis inkább azt érzem, hogy bár már nem tizenéves vagyok, de visszatért a lázadás korszaka. Mivel több elutasítást kaptam, mint sikerélményt, elhatároztam, hogy most már csak juszt sem fogok barátnőt szerezni, mármint ha lesz lehetőség (amit kétlek), elhessegetem majd a gondolatot meg a lányt is. Annyi fájdalom szorult belém az utóbbi időkben, hogy úgy érzem, már nem tudnám szeretni a lányt akit az élet utamba sodor. Meg úgy bele is fáradtam már ebbe a barátnő szerzési dologba. Kész, elég volt.
2013. jún. 6. 23:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Valaki válaszoljon már.
2013. jún. 6. 23:24
 2/10 anonim ***** válasza:

Normális, de nehéz válaszolni. Ki akarna győzködni, hogy márpedig rádtalál a szerelem, ne hagyd ezt annyiban, ha annyira határozottan állítod, hogy neked nem kell többé a szerelem?

Kicsit ne agyalj ezen, keress valami érdekes elfoglaltságot, aztán lenyugszol majd. És talán megváltozik ez a negatív hozzáállás is, és összehoz valakivel a sors.

2013. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ivan Iljics ***** válasza:

Könnyebb elbújni a csigaházba mint tűrni az árhullámot és remélni hogy nem fulladsz meg amíg kibukkansz a túloldalon.


De elvesztesz vele mindent ami a nagy vízen túl várna rád.

2013. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2013. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
24
2013. jún. 6. 23:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem semmi gond nincs azzal, ha egy időre felhagysz a csajozással. Szerintem még jót is tesz, kitisztul a fejed, jut időd más értékes dolgokra. És ha kihevered magadból a sok fájdalmat és keserűséget, utána ráérsz. Ki tudja, addig lehet, hogy rá találsz valakire akire megérte várni. Tudod ha nem kergetjük a dolgokat, van hogy maguktól is megtalálnak.
2013. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én már hosszú ideje nem kergettem senkit, csak magát az érzést, hogy szerelmes lehessek. Hm, ehhez pedig kell valaki, szóval szép kis paradoxont írtam le :)

Kicsit kettős ez. Mert lehet, hogy inkább csak a dac beszél belőlem. Hazudnék, ha nem hiányozna egy lány ölelése, csókja, mosolya, mindene, de már jobban fáj ez, mint a hiány. Nem nekem találták ki a csajozást. Annak ellenére, hogy voltak már barátnőim. :)

2013. jún. 6. 23:40
 8/10 anonim ***** válasza:
pont ezért lesz majd különleges, ha megint szerelmes leszel. remélem legközelebb igazán, és több sikered lesz :) sok sikert!
2013. jún. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendes srác vagy, köszi. Már nem is emlékszem, milyen érzés ez. :D Valakihez tartozni...:)
2013. jún. 6. 23:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, normális, de nem olvastam végig.
2013. jún. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!