Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom hogy hülyeséget csinálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy hülyeséget csináltam de ez azért túlzás volt nem?

Figyelt kérdés

A barátommal eddig nagyon jól kijöttünk. Már a hatodik hónapban járok a babával de tettem egy nagy butaságot..

Hazafelé kocsival meg álltam és vettem egy cappy-t majd vissza ültem és mentem haz, de az övet elfelejtettem vissza csatolni.

Ezután, kb.25 méterre a házunktól a kereszteződésben elengedtem egy lovas kocsit de ahogy kiakartam kanyarodni az egyik mellék utcából valaki hátulról belém jött és sikerült lefejelnem a kormányt.

Az ijedtségen kivel meg hogy minden tiszta üdítő lett a kocsiban nem volt semmi baj. Na jó,ahogy lefejeltem a kormányt sikerült eltörnöm az orrom. De mire összeszedtem magam aki belém jött hátramenetbe kapcsolt és elhajtott.

ez után vettem két mély levegőt és elindultam haza.

Amikor haza ért az ember a szia szerelmem után és ahogy látta az orrom, (bedagadt, meg lila) hogy történt elmeséltem neki, hát kötelező volt bemenni a kórházba de már ő vitt be a saját kocsijával. Ezután amikor kiderült hogy nincs semmi komolyabb haza indultunk..(gondoltam én) Egész úton azt hallgattam,hogy én hogy lehetk ilyen buta hogy nem kapcsolom be az övet,hogy mekkora egy buta nő vagy de komolyan nagyon buta. Hogy még a legostobább ember is bekapcsolja az övet de én mert egy igazán buta nő vagyok nem.. Ez után haza értünk majd a barátom elvette a táskám és kivette a bankkártyám és a nagyobb címleteket: 25000ft ot hagyott a 1350000ftból majd elvete a jogsimat és az autó kulcsát és bezárta a szekrénybe ahol a fontos iratokat tartjuk és kulcsra zárta a kulcs meg nála van. Most minden reggel ő visz-hoz munkából és megyünk csak ketten az ő autójával.

Az autómat akarom!! Jó hülye voltam tudom de most meddig fogja ezt csinálni? mivel engesztelhetném ki,hogy érjem el hogy újra bízzon bennem? Bárhogy győzködöm nem adja a kulcsot. Azt mondta majd talán 2 év múlva vissza kapom,addig el áll a kocsi a garázsban. De lehet hogy nekem majd babakocsira is jogsi kell. Egy kicsit már kellemetlen a helyzet, tudom hogy óv meg minden, de nem lett nagy gond,tény eltört az orrom de a babának semmi baja! 20éves lány. 22éves fiu!



2013. jún. 10. 22:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Talán kicsit drasztikus, de érthető. 6 hónapos terhesen ennyire nem vigyázol magadra...akkor megteszi ő. Aggódik érted és a kicsiért. És lehetett volna sokkal nagyobb baj is, ez valószínűleg benne is végigfutott. Plusz gondolom halálra rémült.
2013. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
NAGYON ROSSZ ELOERZETEM VAN. EZ EGY TERRORISTA. NEM VAGY MARIONETT BABU. NAGYON VIGYAZZ,
2013. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! De akkor is, most örökké ez lesz?

Ezen kívül semmi problémám, remekül kijövünk egymással tény vannak furcsa szokásai és ha arról van szó szigorúbb mint egy LÉGIÓS-KIKÉPZŐ de én szeretem és ő is szeret :)

2013. jún. 10. 22:53
 4/23 anonim ***** válasza:
73%

Te is felnőtt ember vagy, egszerűen ilyet nem csinálhat, ha az a te autód. Mondjuk mégis megcsinálta XD


Egyébként sokan nem kapcsolják be az övet rövidebb távra, ennyire nem kellene azért beszarni.

2013. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az én autó. Én vettem. De az volt rá a válasz,hogy "te nagyon buta vagy már megint" tudod mi a tiéd? amit megeszel és .. <aki ismeri tudja mire gondolt. A kocsi lehet hogy a te neveden van de én fizettem ki és nem azért hogy kinyírd magad meg a pulyát. A másik javaslatom kapsz rá még 5mp hogy témát váltsunk vagy 2év lesz belőle...
2013. jún. 10. 22:57
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezen most felhúztam magam. Ennek sűrgősen vess véget, nincs joga hogy bármiben is korlátozzon, akármilyen jó szándék is vezérli, ha ennyire nem bízik benned sosem fog partnerként kezelni!
2013. jún. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
nincs hozzá joga! Ne hagyd magad,később még rosszab lesz. Majd az lesz a következő lépés,hogy téged zár be. Mindegy,hogy szeretetből csinállta,vagy nem. Megbeszélheti veled,hogy biztonságosabbnak tartja,ha nem vezetsz,míg meg nem születik a baba, de ha te nem értesz ezzel eggyet,azt el kell fogadnia. Azt meg,hogy a bankkártya és a pénzed miért vette el,azt végképp nem értem. Mivel indokolta egyáltalán? Talán a pénz is veszélyes? Megvágod az újjad a szélével?
2013. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Az utolsó hozzászólónak: Tudom így külsőre nagy erőszakos, és drasztikusnak tűnik de egyébként nagy jó ember.

Azt is tudom,hogy a partnerének tekint, elvégre a felesége vagyok, azt mondja,hogy szeret kimutatja, az hogy néha "zizi" hát Istenem. Valaki veri az asszonyt pedig ez a XXI. század valaki játék gépezők ő meg szigorúan él. De ettől függetlenül az élet mellette gyönyörű csak fáj,mert szeretem az autóm ennyi az egész!

2013. jún. 10. 23:04
 9/23 A kérdező kommentje:
NEHOGY VEGYEK EGY MÁSIK AUTÓT! :D
2013. jún. 10. 23:05
 10/23 anonim ***** válasza:

Te lány.. meghalhattál volna, babástul, csak az öv miatt! Kérlek, nézd meg ezt, majd azután jobban megérted, mit miért tesz a barátod:

[link]

2013. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!