Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszom a barátomra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom a barátomra, vagy túlzás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először van kapcsolatom, és néha hajlamos vagyok túlreagálni ezt-azt, ezért kérdezem. A barátommal majdnem 2 hónapja járunk, miután elég sokáig szerencsétlenkedtünk, hogy végre összejöjjünk. Mostanában kb. hetente egyszer átmegyek hozzá. Egymásra hangolódunk... Ma úgy volt, hogy 11ig ott leszek (10 percre lakik tőlem). Aztán átmentem hozzá, és közölte velem, hogy 6kor el kell mennem, mert a haverja megy át hozzá, de ne aggódjak, majd bepótoljuk. A probléma, hogy most lehet, hogy 2 hétig beszélni se fogunk, és ezért lettem volna ma vele ilyen sokat. Én nem is megsértődtem, csak nagyon rosszul esett, rengeteget van a haverjával, mert egy autót szerelnek össze együtt. Mikor eljöttem nagyon el voltam kenődve, és nem értette miért... Nem bírom azt a srácot, mert van egy-két rossz szokása, és nem akarom, hogy a barátom átvegye azokat. Jogosan "haragszom?"


2013. máj. 4. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
elmagyaráztad neki? h lehet h nem tudtok találkozni?
2013. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

2 hónapja jártok de már házisárkány vagy...

Egy értelmes asszony megvárja a házasságot ezekkel.

2013. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, jogosan. Ha 2 hétig nem találkoztok akkor neked kellett volna az elsőnek lenni és nem a barátnak. Ha én lettem volna a srác helyében, akkor megmondtam volna havernak, hogy bocs a barátnőm van itt, majd máskor. A barátoddal lesznek még gondjaid én azt mondom.
2013. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy én vagyok az értetlen, de csak 2 hetente szakítotok egymásra időt vagy hogy is van ez?
2013. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Kb hasonló a helyzet nálunk is. Napokig nem találkozunk és amikor én is kicsit többet szeretnék vele lenni, van úgy, hogy közli ő is, hogy a barátjával találkozik.

Mi már 5 hónapja járunk, és engem ezek zavarnak. Nem tudom mit kellene csinálnod. Én gyakrabban szeretném őt látni, de valamiért ő nem igényli, és nem tudom, hogy miért? Pedig szeret, azt mondja. Szerintem én is haragudnék rá.

2013. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
2-es, mivel kellene várni? Néhány órával több együttlétre, mikor nem találkoznak 2 hétig utána? Ez nem háisárkányság, normális, hogy vele szeretne lenni, csak az nem, hogy a fiú meg ilyen.
2013. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért nem tudunk 2 hétig találkozni, mert én 1 hétig nem leszek itthon, utána meg megint csak hétvégén fogunk ráérni. Mivel Ő angolra jár délutánonként, és amikor én érnék rá délután, akkor ő nem, és amikor meg ő igen, akkor én nem. Ezért délután csak szombatonként találkozunk, és ha úgy jön ki, akkor reggelente együtt megyünk suliba.
2013. máj. 4. 20:35
 8/10 anonim válasza:

Akik hasonló cipőben járnak mint a kérdező, azoknak azt javaslom, hogy próbáljanak meg túllépni az ilyen dolgokon. :) Higgyétek el a fiúknak ( nagy többségnek ) nincs szüksége folyton a barátnőjükre. Nem értik meg a nők "hülyeségeit" - hogy épp miért sértődnek be, és ez zavarja is őket. Fiatal még a kapcsolatotok, ne rontsátok el veszekedéssel, stb. :) Én is elképesztően veszekedős és sértődékeny voltam, minden apróságra felkaptam a vizet, többször voltunk ezek miatt szakítás határán, de most már a 2.5 évet súroljuk 1 hónap híján. :)

Ezt csak saját tanulság alapján szűrtem le, én is már máshogy állok a barátomhoz, és nyugi, eljön az az idő (ha sokáig együtt lesztek) amikor változni fog a kapcsolatotok, mind rossz és jó irányba. Szóval lesz ez még rosszabb, de jobb is. Szeressétek egymást és legyetek boldogok! :)

2013. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező!: Haragudhatsz a barátodra, meg a négyes válaszoló is haragudhat, de ez nem megoldás semmire sem. Elvégre nem vagytok összenőve vagy stb, nem vagy a parancsolója sem az anyja sem a nevelője, tehát a barátod nagyfiú biztosan megoldja a kérdést. Az is lehet, hogy valóban nem igényli annyira a gyakori együttléteket, mind te van ilyen is, de hát ezt inkább beszéld meg vele, és amennyiben nem tudtok zöldágra vergődni ezen kérdésben, akkor szerintem jobb lesz, ha külön utakon folytatjátok!. Gondolom te is ugyanezt elvárnád a barátodtól, hogy ő se szóljon bele a te kis külön dolgaidba nem? Akkor szerintem te se tedd, mert szerintem azért neked is vannak olyan barátaid, akiket meg ő nem bír, tehát fifty-fifty.
2018. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja bocsánat előző voltam: Ami a haragot illeti az nagyon rossz tanácsadó mindenben hidd el nem érsz el vele sokat, csak magadat rágod vele feleslegesen, és előbb utóbb megárt az egészségednek!.
2018. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!