Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A párom "szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A párom "szerelmes" a kedvenc csapatába?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást. Nem rég volt az eljegyzés is és már együtt lakunk. Azonban egy valami nagyon zavar a páromba. Elképesztően imádja a kedvenc focicsapatát. 6 éves kora óta szurkol a Real Madridnak és néha azt érzem, hogy fontosabb a csapata, mint én. Állandóan a meccshez kell alkalmazkodni és ha véletlen kikapnak a párom, mintha összetörne. Akk csak nagy nehezen tudom megvigasztalni. Próbáltam vele már beszélni erről, de erre csak azt mondja, hogy én ezt nem érhetem. Olyan mintha beleépült,volna a személyiségébe a csapat. Az gondolja szerintem, hogy Ő a Real Madrid. Tudom, hogy nagyon mélyen érinti ez a dolog, mert az apukája, aki meghalt szintén nekik szurkolt. Amikor kisebb volt a párom mindig együtt nézték a meccseket. Ezt meg is értem, de nagyon zavar, hogy még mindig úgy szurkol 24 évesen, mint egy 16 éves "hülye gyerek". Nem akarom megbántani, de nem tudom, hogy mit tegyek? 24l
2013. ápr. 12. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
legyél te megg atletico madrid szurkolo mint én!
2013. ápr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfogadni úgy, ahogy van. Nála ez egy szenvedély és nem venné jó néven, ha megpróbálnád lebeszélni róla és addig örülj, amíg a foci a szenvedélye, nem pedig az alkohol és egyéb tudatmódosító szerek...
2013. ápr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha olyan mint a csapat normálisabb tagjai (I.Casillas, Kaka) akkor nincs vele gond. Ha olyan mint a közepes tagok (Ronaldo, Özil) akkor kis bajok lehetnek. Ha viszont úgy viselkedik civilben mint Pepe (mindenkit lerúg aki az útba kerül) vagy Mourinho (hőzöng, hőbörög randalíroz ha nem jön össze valami) akkor gondok lesznek.
2013. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Középkorú Fradi-szurkoló készülődik az esti meccsre. Felveszi a zöld-fehér csíkos gatyáját, a zöld-fehér csíkos zokniját, a zöld-fehér csíkos trikóját. Nézi ezt szomorúan a felesége és megszólal:

- Hát apukám, ahogy én így téged elnézlek, te már jobban szereted nálam a Fradit.

Mire a férj halkan:

- Hát anyukám, ahogy én meg így téged elnézlek, lassan már az Újpestet is.

2013. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
"Próbáltam vele már beszélni erről, de erre csak azt mondja, hogy én ezt nem érhetem." -Szerintem ez az alapvető probléma. Én soha nem mondanék, és nem is mondtam ilyet a páromnak. Én magam a női kézilabdáért vagyok oda. Azon belül is a Larvikért. (egy norvég csapat). Képes vagyok órákig kutakodni a neten,hogy meg tudjam nézni a meccseiket,mert ugye az ő meccseiket a drága fociközpontú sportcsatornák nem nagyon nyomatják. A páromnak eleinte nem tetszett ez a nagy rajongás,de végül megoldottuk úgy,hogy kompromisszumot kötöttünk. Ő leült velem megnézni egy meccset,én pedig folyamatosan mondtam neki a szabályokat,hogy mi miért történik...miért kapnak szabaddobást,stb.. A meccs végén azt mondta,nem is olyan rossz sport ez. Mondanom sem kell, baromi nagy türelem kellett ahhoz,hogy végig magyarázzam az egész meccset,így nem tudtam olyan önfeledten szurkolni,de megérte. Szerintem te is ülj le vele egyszer megnézni egy meccset,kérd meg,hogy mondja el a szabályokat,mert te nem tudod...vagy valami ilyesmi. Ilyenkor egy férfi úgy érezheti,hogy érdeklődsz...nem csak a csapat iránt,hanem valahol az ő "hobbija"...az ő élete felől is.
2013. ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hogy lehet azt a csapatot szeretni?


Am tetszett a vicc. :)

2013. ápr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
You"ll never walk alone!!
2013. ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

EZ legyen a legnagyobb bajod vele.

Amúgy elhiszem, hogy bosszantó vagy idegesítő lehet az ilyesmi, az én barátom meg elektronika-mániákus, de némi kompromisszumkészséggel el lehet tolerálgatni. Meg aztán nekem is van mániám. :D

2013. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint nálam a Rammstein.:)
2013. ápr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, a csapat régebbi szerelem, mint te.Választás elé meg ne állítsd, mert esélyes, hogy nem téged választana.

Mondjuk azt sosem értettem, hogy lehet rajongani egy külföldi csapatért.Fogadd el, mást nem nagyon tudsz tenni, azért nem gondolnám, hogy annyira zavaró lenne, hogy heti 90 percre hanyagol téged.Ha hazai csapatnak szurkolna ennyire, akkor szombatonként otthon sem lenne, szóval inkább örülj :)

Hajrá, Lilák!

2013. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!