Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szakítsak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel, hogy ráébredjen hogy elveszíthet?

Figyelt kérdés

Röviden: A barátnőmnek a viselkedése nagyon nem tetszik amit mostanában alakít.

Hiába beszélek vele hogy ez nem tetszik, ugyan úgy folytatja.


Én is nagyon szeretem őt, de szerintem ameddig rá nem ébred, hogy én nem az vagyok aki mindent eltűr és nem leszek vele sokáig ha így folytatja.


Szakítanék vele, úgy hogy ráébredjen hogy engem elveszíthet, és aztán változtasson a viselkedésen és újra összejöjjünk.


Én valahogy úgy terveztem, hogy újra a tudomására adom mi a bajom vele, és ha nem érti meg, vagy megse hallgatja akkor megmondom neki, hogy nagyon szeretem, de ez így nem mehet tovább ameddig nem változik ha úgy érzi hogy képes a változásra keressen meg.


Szerintetek ez hülyeség?



2013. jún. 11. 13:33
 1/4 anonim válasza:
Ez természetes dolog...Nekem is van egy barátnőm nekünk sincs közös tulajdonságaink...Hát mond meg neki hogy most te szereted őt nagyon de ezt a dolgot te nem tűröd és ha nem változtatsz rajta szakítás lesz a vége!
2013. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vackorka ***** válasza:
100%
Ha szakítasz vele, akkor csak nem olyan hülye, hogy nem ébred rá, hogy elvesztett :D
2013. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó csak nem szeretném azt, hogy ezzel ellenkezőleg sűllyenek el a dolgok, és aztán többi ne is álljunk szóba =S
2013. jún. 11. 13:39
 4/4 LeftBehind ***** válasza:
100%
Először adj neki egy utolsó figyelmeztetést. Ha tényleg meg se hallgat,nem érti meg hogy az adott dolog téged zavar,akkor szakíts vele. Ha ezek után annyi se lesz benne,hogy megpróbáljon veled kibékülni akkor még jól is jártál a szakítással.
2013. jún. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!