Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmmel nagyon rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel nagyon rossz helyzetbe kerültünk:/ Mi segítene?

Figyelt kérdés

Mindketten teljes mértékben őszinték vagyunk egymással. Egyik nap a barátnőm közölte velem, hogy nem igazán szerelmes belém mostanában (fél éve együtt vagyunk) és emiatt szakítana, mert nem szeretne hazugságban lenni, de ugyan akkor kicsit még is szeret és nem szeretne eldobni magától. Tulajdonképpen ő se tudja mit akar. Én viszont nagyon szerelmes vagyok belé és nagyon megviselt...

Ötletek teendők? Nem szeretnénk szakítani!!(16/f 16/l)



2013. jún. 6. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tud szerelmes lenni, akkor nem tud, de ne érezzétek magatokat hibásnak, ilyen az élet. :) Ha nektek megfelel hogy így vagytok együtt, akkor miért ne, a ti döntésetek és csak az számít. De ha mondjuk te ezt így nem viseled el, akkor egyértelmű. Van az a mondás hogy a szerelmet és a fingást nem lehet erőltetni, mert szar lesz a végén az egész. :)
2013. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ő azért nem biztos még a dolgában, mert nem látja még a stabil következő kapcsolatot... de keresi. Mihelyt megtalálja, biztos lesz a dolgában. Halandók vagyunk és nagyon hasonlóak. Minden szakítás megviseli az embert, de ezt túl kell élni, ki kell, ki lehet heverni.
2013. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sidd ***** válasza:

Én 11 hónapot vártam, mire ki tudta mondani a jelenlegi párom,hogy szeret ( szerelmes ). Addig csak úgy voltam neki,aki jól szórakoztatja.


Nekem az lenne a tippem,hogy próbáljatok meg 1-2 hétig nem beszélni és nem is találkozni egymással. Ha Ő keres előbb, akkor van remény :)

2016. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!