Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az h az életemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h az életemben lévő fiúbarátaim mind többet éreztek irántam barátságnál? 19/L

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a barátaiddal sok esetben rengeteg időt töltesz, sok közös élményetek van, ilyenkor könnyen előfordul, hogy az egyik fél többet akar. És lehettek akármilyen barátok, azt hogy csinos vagy, vicces vagy, szexi vagy stb. észreveszi ő is, hiszen férfi. Nem tudsz ez ellen tenni.
2013. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az egyik ilyennel csak fél évben egyszer ha találkoztunk köbe dumáltunk fészen meg suliba néha összefutottunk és mégis
2013. jún. 12. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert a fiúknál nincs ilyen hogy "lánybarát", röviden azért.
2013. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert 19 éves vagy.


19 évesen még én is azt gondoltam, hogy majd jóban leszek a lánybarátommal, és akkor lesz valami több. ezt azóta kinőttem...

2013. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majonez89 mi az hogy nincs a fiúknál olyan,hogy lány barát?Igen is van!Nekem is van 4 olyan barátom akik fiúk,és még sem stratoltak rám!
2013. jún. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
még nem majd fognak
2013. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!