Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel fűszerezhetnénk meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel fűszerezhetnénk meg a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Párommal több, mint 2 éve vagyunk együtt, mostanában állandó a stressz főleg nálam (érettségi), keveset tudunk találkozni, sok a tanulás (ő is vizsgázott, most nyelvvizsga következik nála), stb. Ha náluk vagyunk, a szülei zavarnak, nálunk az én anyukám, ritka amikor kettesben tudunk lenni.

Szeretnék ötleteket, amivel kicsit felmelegíthetnénk a kapcsolatunk, visszatérne a régi szerelmes érzés, mert most inkább olyan punnyadós lettem és változtatni szeretnék. Alig van időnk elmenni akárhova kettesben, meg pénzünk sincs nagyon. Kis apró figyelmességekkel mindig meglepjük egymást, de hiányolom, hogy többet legyünk együtt és az se abból álljon, hogy lustulunk, mert ki vagyunk merülve. Van valamilyen ötletetek? Előre is köszönöm szépen!

18L



2013. jún. 12. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy jöttetek össze? Az pl romantikus lehet, ha elmentek arra a helyre, vagy felelevenítitek a szituációt. Velem olyan is volt, hogy amíg nem volt otthon elmentem a házukhoz, a kedvenc sütijét megsütöttem és írtam neki egy kis üzcsit és ott hagytam az ajtó alatt, ettől persze nem lesztek többet együtt, de kezdetnek megteszi és biztos értékelni fogja. Romantikus fürdő gyertyákkal meg ilyenek, egy közös főzés, vagy csak valami szép helyre elmenni sétálni ketten. Vagy a vetkőzős tanulós módszer...segítesz neki tanulni, kikérdezed és minden jó válaszért minusz egy ruhadarab. :D Najó tudom ezek olyan kis vicces dolgok, de azért remélem legalább inspirál, hogy kitalálj magadnak valami jó ötletet. :))
2013. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a "gond", hogy randizni sosem randiztunk, mindig spontán mentünk el bárhova. Egy mozizás alatt jöttünk össze, de magát a filmet már többször megnéztük újra, de azóta se tudjuk, hogy miről szól rendesen. :D

Ilyen kis apróságok mindig voltak, hogy vittem neki palacsintát és csak egy kis üzenettel letettem az ajtó elé, ő rejtett el rózsát, ugrasztott ki este 11kor sétálni. :D

Annyi a nehezítés, hogy nem ilyen átlagos pasi, neki nem jön be, ha kikötözöm, vagy szexi ruciban vonaglok, táncolok, se a szerepjáték, se semmi olyan, amit általában akárhol adnak tanácsként egy női magazinban. Érzékeny és különleges. :) Ezért van néha gondom, hogy mivel is lehetne meglepni. Meg ugye az utóbbi nehéz időszak eltávolított minket.

2013. jún. 12. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!