Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mitől van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől van az, hogy állandóan ingadozik a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Kb. féléves periódusok vannak. Egyszer nagyon jól érzem magam vele, úgy érzem, hogy összeillünk, minden nagyon jó, aztán meg valami "elromlik", ilyenkor úgy érzem, hogy nem is illünk össze annyira, többet veszekszünk, szóval elég küzdelmes. Ez mitől lehet?
2013. máj. 19. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban vannak ingadozások. De tudod hogy van a mondás, ami elromlik, nem kell rögtön kidobni,annál inkább megjavítani.
2013. máj. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor ez normális? Másnál is van ilyen?

Mindig "megjavítottuk", csak felmerült bennem, hogy talán tényleg nem jó valami, ha jönnek ilyen érzések...

2013. máj. 19. 09:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt így általánosságban ki tudná mégis megmondani? Ennyi infóból semmit nem lehet kideríteni.


De ha ismétlődik az ingadzoás akkor annak biztos van valami jól definiálható oka.

2013. máj. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolaton folyamatosan dolgozni kell, sok probléma adódhat, amit le kell küzdeni.

Szerintem akkor érdemes csak szakítani, ha már több a keserűség, mint a boldogság, nincs meg az egymás iránti tisztelet.

2013. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb, hogy fogalmam sincs, hogy mitől van. Konkrétan azt sem tudom megmondani, hogy mi a baj olyankor. Sajnos nem az van, hogy meg tudom mondani, hogy sok a stressz, vagy a munka vagy kevés az időnk egymásra, mert ezektől függetlenül jön ez az érzés.
2013. máj. 19. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!