Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem vágyom kapcsolatra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vágyom kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Mindig is egy visszahúzódó típus voltam, de fél éve egyszerűen nem akarok magamnak pasit. Előtte minden vágyam egy pár volt, de mostmár egyáltalán nem. Megnézem az utcán őket hogy hmm ez jól néz ki, meg ilyenek, de semmi szexuális vágyat nem érzek, sem csókolózni vágyat.

Ez szerintetek miért van?? Kiöltem magamból minden érzést?:D

(még sosem volt párom, csak pár csók eset)

18/L



2013. jún. 13. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
mert nem találkoztál még olyan ellenálhatatlan pasival mint pl Én :D
2013. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mert rengeteg csíra pasi van. ennyi.
2013. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Mert még nem simította végig a nyári napsütésben fénylő válladat a szenvedélyes szerelem :)
2013. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Majd jön valaki aki megcáfolja ezt.
2013. jún. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mi a horoszkopod? ... en a Halak / Bak jegyueknel tapasztaltam ilyen dolgokat (eddig)...
2013. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

remélem tényleg megsimítja a szerelem a fénylő vállam, mert a szerelem érzése egyébként hiányzik:D:S


amúgy skorpió

2013. jún. 13. 23:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Szóval tetszett a kommentem, mert visszaidéztél. :) Aranyos vagy :) Meg fogja ;)
2013. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A horoszkópnak aztán sok köze van ehhez.


Amúgy szerintem az lenne a normális, hogy csak akkor vágysz kapcsolatra, ha találkozol valakivel /és nem kétségbeesetten keresel valakit csak hogy legyen már egy barátod, aztán összejössz az első talán megfelelő alakkal/ akivel szívesen járnál. Szóval nincs ezzel semmi baj.

2013. jún. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nem keresek én kétségbeesetten senkit, mert a kérdés is utal rá, nem vágyom kapcsolatra! meg kb nem is tetszik senki:\ a szerelem érzése jó, hogy valaki után vágyakozzak, de kapcsolat nekem nem kell:\

csak azért tettem fel a kérdést mert mindenki akar kapcsolatot, és én vagyok-e az ufó, hogy én nem:D

2013. jún. 14. 00:12
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
mert túlnőttél a felszínességen. rájöttél hogy az embernek nem kell feltétlenül párkapcsolat a boldogsághoz, ahhoz hogy jól érezze magát. ha amúgy is boldog vagy minek ez a "járás"... csak a baj van vele.
2013. jún. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!