Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy nem vágyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy nem vágyom komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Olyan szinten nem hoz lázba, hogy komoly kapcsolatom legye hogy nem igaz. Nagyon jól érzem magam egyedül. Az életstílusom: buli, pia, csajok stb... h ezt nem akarom lecserélni semmire. Sok haverom meg akinek komoly kapcsolata lett azok meg benyugdíjasodtak. Én nem akarok ilyen lenni.
2012. okt. 31. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne legyél.
2012. okt. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne legyél olyan. Én jobban szeretem a nyugis életmódot, nekem meg az tetszik :P.
2012. okt. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Énnekem van komoly kapcsolatom és pörgök. Az a lényeg, hogy ne akarja pároddal sülve-főve együtt lenni. Hagyjatok egymásnak teret. Mi így élünk és tök jó.
2012. okt. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na akkor ezt kapd ki! Én nem vágyom komoly kapcsolatra és nyugis is vagyok (semmi buli, pia, pasik stb). Most akkor mi van? Nekem így jó.
2012. okt. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem normális, te így érzed jól magad, neked az kell, másnak meg más ennyi. különbözőek vagyunk mi emberek
2012. okt. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Barney Stinson? :o

Sz@rd le a komoly kapcsolatokat, húzz meg minél több csajt, élvezd az életet. Azt mondják, azt kell csinálni amit szeretsz. Te ezt szereted, csináld ezt. Valószínűleg így nem is tudnál élvezni egy komolyabb kapcsolatot...

2012. okt. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nőzni akarsz valamilyen szinten, akkor majd lenyugszól, kiégsz, aztán igéba hajtod te is a fejed szépen,mint a többi csicska. Majd jön egy nő, aki nőbb a többinél, aztán becsicskulsz neki egy jeggyűrű erejéig. Pár év mulva meg rájönnek az ilyenek,hogy életük legköpetebb választását hozták meg. Mennyivel jobb lenne kölökbőgés, meg felelősségek nélkül élni.
2012. okt. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. okt. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

egyébként meg ha találkozol majd olyannal aki megfog, nem fogod börtönnek és tehernek érezni hogy komoly kapcsolatod legyen, sőt...

Majd ha eljön ez a lány, akkor örömmel dobod sutba az eddigi életed és azért az egyért megteszel majd mindent. Amíg meg nem találkozol vele, ne stresszelj ezen, hisz az ember nem erőltethet magára olyan dolgot amit nem érez a magáénak, de majd vele egészen más lesz. Pihenj rá a hosszú kapcsolatodra most, úgyis lesz elég gond és baj a szerelem miatt.....

2012. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, a szerelmi kéjmámor az időlegesen meghülyíti az embereket. FEladják az eddigi életüket, aztán később jönnek csak rá,hogy kár is volt.
2012. okt. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!