Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Külföldön kezdtünk dolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön kezdtünk dolgozni külön, hogy bírjuk ki?

Figyelt kérdés
Barátnőm(19) és én(21) ausztriában találtunk végre munkát,de egymástól 200 km-re.bnőm már dolgozott kinnt,volt hogy 2hónapig nem találkoztunk de kibírtuk valahogy.most vagyok először kinnt,második napom,de kegyetlenül nehéz és megvisel lelkileg,hogy sokszor alig vagy egyáltalán nem értem mit beszél konyhán a főnök hiába kérdezek vissza,és hogy a szerelmem akivel 1.5éve együtt vagyunk távol van és nehéz melója van.tanácsok tippek hogy éljük túl a napokat?nem tudom hog találkozunk majd mert szabadnapokat előre nem igen lehet kérni mert 2en vagyunk csak konyhán.

2013. jún. 14. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. tervezek énis kimenni külföldre, főleg Ausztriában gondolkozok bármi féle munkán. MEsélnél egy kicsit hogy milyen ott a munkás élet igy magyarként első neki futásból? válaszod előre is köszönöm!
2013. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! első sorban eddigi tapasztalataim/ink (bnőmmel) hogy kihasználják nagyon a magyarokat és lenézik őket!folyamatos meló megállás nélkül nagyok az elvárások én sajnsos nem beszélek valami jól németül ezért minden szart el kell viselnem hogy megtartsanak.ezért nehéz főleg szerelmem nélkül!kérdésemre írnátok ? :)
2013. jún. 14. 11:36
 3/8 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem kérdésemhez,hogy 1éve együtt élünk/lakunk tehát mindent együtt csináltunk
2013. jún. 14. 11:42
 4/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Ha énnem beszélek abszolút németül (angol középszint csak) akkor sok értelme nem is lenne nekem Ausztriában gondolkodni? Fizetés milyen egyébként?
2013. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát akkor nem .minimálbért kapom majd 1100 euró nettó kb
2013. jún. 14. 12:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindennapos telefonos kapcsolat és netes amikor csak van időtök egymásra és minél több találkozó. Egész jó tarifák vannak így országon belül telefonokra, egy 10 eurós feltöltéssel 1000 percet lehet beszélni egy hónapban az országon belül.

Kb. 3 hónap amíg elkezded majd megérteni mit mondanak, persze közben tanulni is kell a nyelvet én is így jöttem ki dolgozni és ne add fel. Sok sikert. :)

Én Bécsben vagyok egyébként. 25/F

2013. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! egy faszi hozott ki melót keresni elintézte ezt,de nem úgy mennek a dolgok ahogy elvileg meg volt beszélve.szezonális melo,elvileg netto 1050 euro havonta,szabadnap nincs,saját kis szoba de igénytelenül koszosan ételmaradékosan adták át ágynemü büdös paplan is,napi 1 kaja 1asztalál a fönök nővel és faszival(a nő a szakács)romlott meg 1szer már megsütött kajákat csinál újra,amiket naponta mi is eszünk)ma irtam alá bejelentő lapot de semmi más szerződést nem h meddig,heti hány óra fizetés stb ről szólna,németül sajna elég gyérül tudok,nehezen v szinte alig értem meg amit szakásc mond.konyhai kisegitő vagyok,mosogatok,kajákat csinálok,előkészitek stb megállás nélkül,de 1napom után azt mondta a nő ha hnapra nem tudom az összes kajának helyét,elkészitését,meg amit mond nem megy igy tovább..kiabál velem,elég szar ez de régóta keresem munkákat ausztriában,de mivel kevés a nyelvtudásom szinte esélytelen..de itt meg lelkileg kibírhatatlan mert bnőmmel sem tudok találkozni pedig úgy indultam neki.szerintetek?
2013. jún. 14. 23:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Helló!Ismerős a szitu,mert én is dolgoztam konyhán,nem is egyszer.Sajnos a munka az ilyen,ha ott akarsz maradni,ha nem ,de ebben akarsz dolgozni,akkor tanuld meg legalább a konyhai szavakat,mindent aminek köze van a konyhához.Én is így kezdtem.Sose voltam még konyhán azelőtt,és annyira feltornáztam magam a nyelvből,hogy a konyhán ebből ne legyen baj.A távolságra meg annyit,hogy van skype,meg olcsó telefonálási lehetőségek,de ha van szabadnapotok,akkor talizzatok valahol.A kövi hónapban már 2 napot muszály adnia,ha nem akkor ott kell hagyni.Meg kérdezd meg,hogy kapsz e rendesen mindent,biztosítást,időben utalást,13. 14. havi? fizetés,stb. Ha sunnyognak,akkor gyorsan másik munkahelyet kell keresni.Bár ha csak 2en vagytok,az nem sok jót sejtet.Ha igazán szeretitek egymást,akkor ez a remélhetőleg ideiglenes távolság köztetek csak megerősíti a kapcsolatot.Sokaknak van a barátnőjük,feleségük odahaza,vagy sok km-re odébb,és ők is bírják valahogy.Nem könnyű,de ki lehet bírni.Én is bécsi vagyok amugy és

25f

2013. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!