Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Férjemnek valami munkát...

Férjemnek valami munkát ajánlanátok külföldön? Van itthon munkája de házfelújításba kezdtünk és sajnos az itthoni fizetés nem elég rá!

Figyelt kérdés
Bármilyen munkát elvégez,tehát nem szükséges szakmunkás állás segédmunkásként is kimenne!Akinek van ismerőse,férje,rokona aki kint dolgozik külföldön és be tudná ajánlani azt nagyon megköszönném!
2011. ápr. 10. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Én Angliában élek..

Tud a férjed angolul?? Ha igen akkor esetleg segíthetek,hogy egy gyárba tudjon kijönni dolgozni..

2011. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Segédmunkás, okés. Szerinted ott kint elég albérletre, ételre, öltözködésre? Azért ez tök vicces, hogy egyesek úgy gondolják kimennek és dőlnek a milliók... Ott is aludnod kell valahol, és ott is enned kell. És ne aggódj, kint nem találsz 40 ezer forintnak megfelelő albérletet...
2011. ápr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

: ma 22:44-nek

Segédmunkásként Angliában a létminimumot megkeresi.Ha nem finnyás,tud spórolni,akkor szobát bérel,és olcsóbb kajákat vesz..Ha egyedül van kint elég szépen félre tud tenni..Ha tud túlórázni akkor még több pénzt kap..

2011. ápr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első kommentelőnek:Sajnos angolul nem tud a férjem németet tud de azt is csak alap szinten!Feltétlen kell a nyelvtudás?Azért köszönöm hogy írtál!! :)
2011. ápr. 11. 15:42
 5/6 A kérdező kommentje:

22:44-nek!!

Én nem milliókra gondoltam hogy annyikat keressen de valamivel többet mint amit itthon kap!!!

2011. ápr. 11. 15:46
 6/6 anonim ***** válasza:

első vagyok..

HA tudna angolul akkor már szóltam is volna,hogy jöhetne ide a nyomdába dolgozni..(mindig van felvétel)De sajnos nyelvtudás nélkül ez nem fog menni...

2011. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!