Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az aktív srácoknak mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktív srácoknak mennyire fontos ez egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Konkrétan azt szeretném kérdezni, hogy egy izmos, kb. 70-80 kg-s inkább aktív srác hosszútávra is tudna-e tervezni egy szintén kisportolt, de könnyebb, 65 kg-s fiúval (9,5-10% testzsírral), vagy tartós együttlét esetén zavarná-e őket a súlykülönbség? Alkalmi szex esetén azt veszem észre, hogy nagyon jönnének ezek a fiúk, de én barátot szeretnék. Tekintsünk most el a jól működő párkapcsolatot meghatározó egyéb tényezőktől, mivel ha eleve nincs másik fél, aki vevő lenne a dologra, akkor felesleges is tovább agyalni. Nektek mi a véleményetek, tapasztalataitok, ismerősi körötökben látottak?

Előre is kösz a válaszokat.

(A kérdés kiegészítő jellegű, egy korábbi folytatása).



2013. jún. 15. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Unom a b*zikérdéseket. Ti nem?
2013. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Remélem apád agyonver.
2013. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd a Schobert Norbit! Szerintem az is ratyi, ráadásul a testzsírodhoz ideális bránert biztos tud ajánlani!
2013. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi volt a korábbi kérdés? Amúgy kár ilyenen agyalni. Aki eszerint dönt az nem normális. Vkit vagy szeretek vagy nem
2013. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdésedre választ találsz a: hasznaldahatsobejaratot.com-on
2013. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi a közös egy b*ziban és egy traktorban?

Mindkettőnek szaros a gumija XD

2013. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jól van, inkább személyesen szerzek választ a kérdésemre, és hagylak benneteket trollkodni.
2013. jún. 15. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Hali!

Ha szeretik egymást,akkor nem zavarja! Amúgy meg sosem lehet tudni,hogy egy alkalmi szexes sraccal mi alakul ki. :P

2013. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bemegy egy melg a henteshez.

- Kérek egy 20cm hosszú, 5cm átmérõjû szalámit.

- Szeletelve, vagy egybe paranzsolja?

- Mit gondolsz cuncimókus, mi az én segem, persely?



Nemi erõszak ügyében itélkeznek egy rendõr fölött.

Nem értem-mondja a bíró, hogy ha igaz, amit mond, hogy meleg, miért támadta meg azt a szerencsétlen apácát ?

Hmm... Hátulról úgy tünt, mintha Zorró lenne.



A meleg és a szadista találkoznak.

meleg: Kapd be!

Szadista: Kapja be a fogaskerék!


Remelem jot rohogtok rajta ez nehany sajat koltemeny amit felraktam a netre

2013. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!