Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Bejelöltem egy lányt, aki nagyon tetszik, visszajelölt, rá is írtam, vissza is kérdezett hogy velem miújság, majd megkérdeztem miket szeret csinálni, erre azt írta, hogy sokmindent, de amúgy hogyhogy ráírtam, nem igazán ismerjük egymást. Erre visszaírtam hogy ha már ismerősök lettünk gondoltam ráírok, de szóljon ha zavar. Erre jött persze az hogy nem zavarom de furcsa. Szerintetek le akar rázni, és nem is érdeklem? Segítsetek!! :(

2013. jún. 17. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azt a pánikos mindenit...-.-" nem azt jelenti hogy nem érdekled,csak biztos még nem történt vele ilyen és ezért furcsa neki.
2013. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem tudok semmi biztosat mondani, de ha én egy fiútól aziránt érdeklődök , hogy hogyhogy rámírt az pozitív!!

de én tovább próbálkoznék a helyedben, még ennyiből nem derült ki , h tetszel-e neki vagy szimpi vagy vagy akármi. Lehet h még ő sem tudja. Senki nem fog a nyakadba ugrani két sor után..Illetve igen, de azok annyit is érnek.

2013. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Annyit megjegyeznék még, hogy múlt hétfőn jelöltem be, ám láttam új aktivitásait a facebookon, de nem jelölt vissza.

Majd pénteken valami oknál fogva mégis visszajelölt. Ezt mire vélhetem?

2013. jún. 17. 18:55
 4/13 anonim ***** válasza:
kérdezd meg h miért csak most jelölt vissza..ember nehogy már ezt is nekünk kelljen tudni.
2013. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt bunkóságnak érezném, ha csak így megkérdezném: Te, figyi, amúgy miért csak most jelöltél vissza? Előbb jó viszonyban szeretnék vele lenni, mert most is alig van fent, és ha igazán érdekelném, szerintem szakítana rám időt :'( Bár lehet csak túlreagálom a dolgot.
2013. jún. 17. 19:34
 6/13 anonim ***** válasza:
eléggéé..
2013. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Bökd meg! :D
2013. jún. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jó ötlet az? :D

Mert utána egész jól elbeszélgettünk és nem szeretnék semmit elrontani, elvégre itt az egész nyár :D

2013. jún. 18. 10:10
 9/13 A kérdező kommentje:
Azóta egész jól elbeszélgettünk de nem tudom mit érezhet Ő :)
2013. jún. 19. 14:33
 10/13 anonim válasza:
szerintem most hogy már igy tök jól elbeszélgetetek kérdez meg a kétejeidet
2013. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!