Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy leendő barátom, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy leendő barátom, már egy hónapja szeretjük egymást (a többi lent). Szerintetek milyen lesz ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Én Szegedi vagyok, ő két órára lakik innen.Egyszer láttam, de akkor se beszéltünk, mert nem ismertük egymást.Minden nap kb egy hónapja beszélünk viberen, skypon és facebookon is.A szülinapom előtt eljön Szegedre, hogy találkozhassunk.Nagyon szeretem.Minden megvan benne ami kell nekem.Én lány vagyok.Szerintetek hogyan viselkedjek vele?Milyen ruhába legyek amikor találkozunk?Hogy éreztethetném vele hogy szeretem?

2013. jún. 18. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

"Milyen ruhába legyek amikor találkozunk?"

Gondolom, 10en éves vagy, mert ez a kérdés… inkább nem írok rá semmit.


"Hogy éreztethetném vele hogy szeretem?"

Ezt magadnak kell kitapasztalni, ebben más nem adhat tanácsot.

2013. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tizenéves vagyok, ezért kérem nagyobbak segítségét:)
2013. jún. 18. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak egy dologgal tudok szolgálni neked 26 évesként,ne parázzál már ennyire,ha szeret úgy is szeretni fog hogy nem mutatkozol báli ruhában előtte.


Viselkedj érzéseid szerint,ez ilyen egyszerű,ne próbáld meg túlbonyolítani mert azt nagyok sok fiú nem szereti.


Ha valóban szereted,márpedig én érzem az írásodból,akkor ő tudni fogja ezt(ha nem balek).Szeressed,a körítés nem számít.

2013. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ:))
2013. jún. 18. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!