Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha kialakulóban van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha kialakulóban van egy kapcsolatotok, akkor mennyire vagytok "hűségesek" a leendő partneretekhez?

Figyelt kérdés
nyilván ha még nem vagytok együtt,akkor nem tartoztok neki magyarázattal,de mégis,ilyenkor kacsintgattok más felé is,vagy csak a leendő partnerre koncentráltok?
2012. febr. 1. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy milyen kapcsolatra számítok.

Ha úgy érzem komoly kapcsolat lenne, s szeretnék az illetővel együtt lenni biztosan, akkor csak ő létezik.

Ha úgy érzem ő nem gondolja komolyan, meg én sem, akkor lehet körbenézni másfelé.

22/L

2012. febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval.
2012. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek.
2012. febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szintén. És ez egyfajta önvédelem, hogy ne vegyem túl komolyan, amíg nem vagyok benne biztos!
2012. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Száz százalékosan. Komolyan veszem az ilyesmit, másképp nem érdemes hozzáállni. Bár a jelenlegi kapcsolatom (nemsokára házasság) előtt csak két fiúval találkozgattam, de nálam alap, hogy ha egy fiúval ismerkedek, akkor csak ő létezik, csak rá figyelek mindaddig, amíg valamiért úgy nem alakul, hogy elválnak útjaink.

Amikor vőlegényemet megismertem, és még randira se hívott el, volt egy másik srác, akivel addig kerülgettük egymást, volt egy kis szikra. Amint megismertem őt, ezt a srácot azonnal elfelejtettem.

2012. febr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!