Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kezdek kiszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kezdek kiszeretni belőle?

Figyelt kérdés
Egyre inkább unott vagyok,és kiábránult,és mindig szomorú...(3éve vagyunk együtt ,távkapcsolat,december óta komolyabb)Hiába próbál kedveskedni,és eljegyezni,már annyira nem tudok neki hinni,viszont szeretem.Mit tegyek??

2013. jún. 19. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy ellaposodtatok? szürke hétköznapok, nem mentek sehova, megszokott szex?
2013. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Távkapcsolat..ritka talik...A legrosszabb hogy csalódtam benne,nem tudok továbblépni,pedig lehet jó lenne...Egyedül érzem magam :( Elég sz@r így....
2013. jún. 19. 19:54
 3/14 A kérdező kommentje:
jah a szexxel nem volt gond
2013. jún. 19. 19:54
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem belefásultál az egészbe.Ilyenkor kell lépni.
2013. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
:( De szeretem... És most jön az hogy megoldjuk a gondokat,ami eddig baj volt,és eljegyez.Mit tegyek???
2013. jún. 19. 20:38
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor tessék csak megoldani azokat a gondokat. Ha benned még tüskék vannak, amiért csalódtál benne, akkor nem lett normálisan megbeszélve. Most akar eljegyezni, full boldognak kéne lenned.
2013. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen... de nem vagyok az... ez a baj...:((( Félek a jövőtől,és attól hogy csalódok vagy majd engem is elhagy ahogy az exét...
2013. jún. 19. 20:55
 8/14 anonim válasza:
100%
A távkapcsolat nem lehet mérvadó. Az eljegyzés meg nem esküvő még, bármikor fel lehet bontani. Ha viszont szereted, akkor egy esélyt megérdemel. Később ne érezz megbánást, hogy nem adtál lehetőséget magatoknak. Ismerjétek meg egymást közelebbről is, ha nem illetek össze, úgyis kiderül. Tehát eljegyzéssel, vagy anélkül, derítsd ki, hogy együtt tudnál-e vele élni! ( halkan azért megjegyzem, arról nem írtál, miért nem tudsz hinni neki)
2013. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De mivel bántott meg ennyire?
2013. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
megcsalt amikor még nem volt ennyire komoly a kapcsolat...utánna kiwi voltam hogy most is megtenné-e,csinátam egy kamu face profilt,és chateltem vele,és állította hogy egy hónapja szexelt,ami ugye velem nem lehetett mert nem voltunk együtt.most kérdés hogy nem akart égni a csaj előtt,aki én voltam... vagy igazat mondott.megkérdeztem.. nyilván nem fogja bevallani...
2013. jún. 20. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!