Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiszerettem belőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerettem belőle?

Figyelt kérdés
A bárátnőmhöz már nem vonzódom anyira mint régen, elhagyni félek mert tudom megbánnám és osszetörnék ha meglátnám valakivel. Viszont vele már nem az igazi szex előtt szerelmesebb vagyok mint utána. Miért?

#szex #szerelem #hullámvőlgy
2013. jún. 19. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
elmúlt a szerelem, most már csak szereted
2013. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nála jobb lányt keresve sem találnék
2013. jún. 19. 22:22
 3/3 anonim ***** válasza:
hát akkor azt javaslom, hogy ezt közöld vele őszintén. tehát hogy már elhalványodtak az érzéseid, és szeretnéd, ha kicsit felfrissítenétek a kapcsolatotokat, hátha újra fellángolnak a régi érzések. kommunikáció, őszinteség, és te is tégy ez ellen, ne várj a csodára! beszéld meg vele, ne titkold el ezt előtte, adj neki esélyt hogy változtathasson. de mint írtam, ha te is szeretnéd még őt, neked is kell tenned a kapcsolatért, nem csak elmondod neki és várod hogy megváltozzanak a dolgok. és akkor lesz remény arra hogy újra belé tudsz majd szeretni, de ha minden megy majd ugyanígy tovább még egy ideig, idővel úgyis vége lesz...
2013. jún. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!