Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor kiszerettem belőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor kiszerettem belőle vagy kíváncsiság?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel több mint 2 éve együtt vagyunk.

Mostanság elkezdtek érdekelni a lányok,kb. 4 hónapja(előtte is tudtam,hogy érdekelnek,de lett a párom és így "megfeledkeztem" róluk). Találkoztam is egy pár csajjal,de csak az egyikkel volt csók(érdekes,nem is volt akkora lelkiismeret furdalásom),nagyon élveztem. Az egyikbe talán bele is szerettem.

A srác,ha nincs velem nem is hiányzik,ha együtt vagyunk veszekszünk,ha azt nem akkor meg megy a szex,de azt is hol élvezem,hol nem. Mostanában discozni akar,bulizni én pedig teljes ellentéte vagyok. Úgy érzem külsőleg se felelek meg neki(magassarkú,kivasalt haj,ez kéne neki,de nem szeretem egyiket sem). Olyan sokat nem is beszélünk már,nem keresem,ő se mindig.

Megakarom neki mondani,hogy legyen szünet,de egyszerűen nem megy,nem akarom megbántani.

Ő nem tudja,hogy biszex vagyok,mert közölte,ha az lennék,akkor dobna.

Most kiszerettem belőle vagy puszta kíváncsiság?

Fogalmam sincs,teljesen megzavarodtam.

Olyan válaszokat ne írjatok már,hogy te k*rva,te megcsaló és hasonlóakat.


Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszolóknak a válaszokat!


17/L



2012. dec. 12. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted, nem illetek össze, fiatal vagy, kíváncsi vagy, össze vagy zavarodva. Egyáltalán nem ítéllek el, vagy ilyesmi, de azt tanácsolom, hogy szakíts a barátoddal, mert ennek így semmi értelme. Gyűjts tapasztalatot a magad módján (nem fűvel-fával való ribiskedést értek ez alatt), így a felnőtté válási folyamat végére pontosan fogod tudni, hogy mit szeretnél, és remélhetőleg érzelmileg érett leszel egy kapcsolatra, akár férfival, akár nővel! :)
2012. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szünetelünk,amikor láttam majd elsírtam magam,de most,hogy nem látom,így semmi bajom.
2012. dec. 12. 19:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem gondolok rá,most is van a barátnőm,mikor szüneteltünk ráírtam rögtön és már járunk. Nagyon szeretem őt. Persze bánt,hogy neki meg rossz,de elmondtam neki az igazat,hogy sokat veszekszünk és a lányokat is szeretem,ezért kellene egy kis szünet.
2012. dec. 12. 21:56
 4/4 anonim ***** válasza:
nem szereted
2012. dec. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!