Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha csak a gonosz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha csak a gonosz pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Biztos, sokan ismeritek a Skins c. sorozat szereplőit Tony-t és MIchelle-t. Pont ilyen a kapcsolatom a barátommal, akivel már többször szétmentünk, de nem tudom véglegesen otthagyni. Tisztában vagyok vele, hogy szeret, de nem tudja rendesen kimutatni. Igaz, hogy ragaszkodik hozzám és vigyáz rám,mással nincs meg jól, de állandóan piszkál, megbánt, sőt flörtöl másokkal. Ha otthagyom időnként, bedrogozik, berúg és összevereti magát. Mit tegyek? Rájöttem, hogy csak ő kell, néha pedig úgy érzem teljesen kész vagyok idegileg!

2013. jún. 21. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit tegyek, ha csak a gonosz pasik jönnek be?

Akkor keress gonosz pasikat.


Mit tegyek, ha csak a kékbőrű, zöldhajú pasik jönnek be?

Akkor keress kékbőrű, zöldhajú pasikat.


Ez ilyen egyszerű :)


Amúgy, elég nehéz eset a barátodé....de ha egyszer szeret, és neked is ő kell....

2013. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már Skins...ütesd el egy kamionnal és akkor jófej lesz :D

am meg azt nem lehetne,hogy te is flörtölgetsz másokkal? Úgy értem,h akkor talán(skinsben is vhogy így volt) ráeszmél,h bakker elhoppolják előlem a csajom ha nem állok le.

2013. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Volt már olyan, hogy flörtöltem másokkal, akkor persze nagyon féltékeny volt és kb. 2 napig rendben voltak a dolgok. :D
2013. jún. 23. 15:00
 4/4 anonim ***** válasza:
na hát akkor itt a megoldás :D ha flörtölni kezd te is szépen tedd azt.
2013. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!