Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nem jönnek össze a dolgaim...

Ha nem jönnek össze a dolgaim az azt jelenti, hogy gonosz ember vagyok, és nem érdemlem meg?

Figyelt kérdés

Akármenyit is küzdök és próbálok talpon maradni, szinte csak szar dolgok érnek.

Tényleg megteszek mindent, hogy jobb legyen az életem de semmi jó dolog nem ér.



Sokszor már az öngyilkosság is eszembe jut.


2012. aug. 8. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább légy egy picit optimistább és vedd észre a jó dolgokat is magad körül. Mert biztos,hogy vannak csak nem akarod észrevenni őket.
2012. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Amik jó dolgok az életemben azokat is lassan elveszítem.

Nemrég valaki a macskámat megmérgezte.

2012. aug. 8. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosságot marha gyorsan verd ki a fejedből! Szerintem tarts egy kis "szünetet" a lelki békéd érdekében.... úgy értem mondjuk válassz ki egy időtartamot pl 1 hónap, 3 hét, 2 hét stb, és ez idő alatt próbálj meg nem gondolni arra, hogy mi nem sikerül az életedben. Utána válassz magadnak kis célokat, hogy meglegyen a sikerélmény... De ez csak egy tanács.
2012. aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Won ***** válasza:
Lásd meg az apró örömöket. Örülj a kis dolgoknak és hidd el, hogy nem sokára jobbra fordul.
2012. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A depresszió az valójában azt jelenti hogy sok idióta hülye emberrel vagy körülvéve. :)
2012. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbálj csak a jó dolgokra koncentrálni, a rossz dolgokkal ne foglalkozz.

-Szkeptikus-

2012. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 yossarian44 ***** válasza:

Mielőtt depressziós leszel, először kérdezd meg magadtól, hogy nem vagy esetleg sz.r emberekkel körülvéve?


Te okozod magadnak a problémáidat, vagy mások okozzák neked? Olyan emberekkel veszed körbe magad, akik megérdemlik a figyelmed? Mások húznak le, vagy te húzod le magad?


Tényleg van okod úgy érezni, hogy veled van a baj?

2012. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!