Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Életem nagy szerelmét friendzo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem nagy szerelmét friendzone-oltam?

Figyelt kérdés

egy évig voltunk együtt (2011-ben). nagyon szerettem, és ő is engem. tökéletes szenvedélyes szerelem volt. Vége lett.

Vergődtünk egymás nélkül tovább, de mindig visszatértünk egymáshoz, mert ahogy mondtam, tényleg nem tudtunk egymás nélkül élni.


Viszont valami megváltozott. Nagyon. Februárban éreztem utoljára azt, hogy még mindig ugyanúgy szeretem szerelemből. Aztán kiment Dániába, majd visszajött. Azóta úgy érzem , hogy szeretem, de nem szerelemből.

Most nem vagyunk együtt, de külön se. Találkozgatunk, elvagyunk, de napok óta azt érzem, hogy ez már nem szerelem, hanem erős szeretet.

Kapcsolatot nem, de barátságot akarok tőle. Semmi barátság extrákkal. Csak barát.


Vélemény? Volt valaki hasonló szituban? Nagyon szeretem a társaságát. Nem szeretném elveszíteni.



2013. jún. 22. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Micsoda szép magyaros kifejezések : " friendzone-oltam"


Azt akarod mondani, hogy kihűlt a tűz és a szerelem már csak szeretet nem szerelem? Előfordult majdnem mindenkivel,nincs ebben semmi különleges ( kivéve Blöki szektás kis barátnőjének furcsa ez ).

2013. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!