Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak! Nektek mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Nektek mennyi idő kell ahhoz, hogy egy kapcsolatból kilépve újba tudjatok kezdeni?

Figyelt kérdés

Úgy igazán. Tehát szívvel is.

Egy hónapja ismertem meg a páromat, ő előtte egy hónappal költözött el otthonról. 12 éves kapcsolat volt, elmúlt másfél évben nem volt köztük semmi, és azt mondja nem is menne hozzá, és nem is érdekli már. Valahogy mégsem tudom elhinni, hogy azonnal egy komoly kapcsolatot szeretne. Pedig jön, hív, segít, rengeteget beszélgetünk, és nagyon is jól érezném magam vele, de félek, hogy még nincs túl az előző kapcsolatán és nem akar komolyat...



2013. jún. 24. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
az attól függ,hogy hogyan vált el az előző barátnőjétől és ,hogy mennyire szerette :D
2013. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerelem függő. Én 2 éve szakítottam egy lánnyal aki valszeg életem legnagyobb szerelme volt. Az után egyik lánnyal sem élveztem semmit még a sexet sem, pedig csak 1 évig jártunk. Mára már úgy ahogy sikerült túltennem magam de sokszor gondolok rá. 20F
2013. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem túl jóban váltak el, és az, hogy másfél éve nem volt köztük semmi, szerintem elég sokat elmond. Csak attól félek, hogyha megtudja az ex, hogy vagyok, akkor ráhajt és ő vissza megy. És ne írjátok, hogy bizalom, bizalom, bizalom, mert annyira még nem ismerem, hogy fenntartások nélkül higgyek neki :(
2013. jún. 24. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:
igen ez ilyenkor sajnos benne van, hogy jön az ex, és a régi emlékek örömére (egy uj kapcsolat dacára) visszamegy a csaj hozzá, hisz vele már biztosan tudja hogy x-y ideig jó volt. persze függ nagyban tőle, hogy hogyan, és miért váltak el.
2013. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A pasi sokat dolgozott, keveset volt otthon, asszonyka pedig ezt nem túl jól tolerálta, ezáltal eltávolodtak egymástól. Mind érzelmileg, mind fizikailag.

Igazából abban majdnem biztos vagyok, hogy nem menne vissza hozzá, csak azt nem tudom, mennyire számíthatok komoly érzelmekre, közvetlen a szakítás után :(

2013. jún. 24. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!