Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjem újra vele? Most vagyok 27 éves. Volt egy kapcsolatom, illetve az egyetlen komoly, ami 5 évig tartott. Ebből a kapcsolatból úgy lépett ki a volt párom, hogy másokat akar kipróbálni, élni akar még.

Figyelt kérdés
Ráadásul beteg is lettem, szemölcsöm lett, ott, tőle. Mikor elmondtam neki, nem igazán érdekelte, kiment külföldre. Eltelt jó pár év, meggyógyultam, ő pedig azt mondja, hogy engem szeret, senki más nem érdekli. Megváltozott, már más, komolyabb, higgadtabb. Merjek vele újrakezdeni, hogy volt tőle ez a betegségem? Nem ment orvoshoz, azt mondja, majd fog menni. Én már szeretnék lassan gyereket, házasságot egy megbízható férfival....
2013. jún. 11. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne. Ami egyszer jó volt, nem biztos, hogy újra az lesz. Ráadásul a betegség még egy lapáttal rátesz.

Én nem mennék ebbe bele újra.

2013. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a párod kora nem derült ki. én most vok hasonló cipöben . ott a másik fél jelentette ki hogy felnött és levetközte a gyerek viselkedését és szeretné ujra megprobálni. mivel ö akkor volt 18 körül én meg 30 körül igy 5 évvel késöbb adnák neki egy sanszot. de ha hasonló korosztály vagytok akkor kutyábol nem lesz szalonna. nem feszegetném
2013. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő 28 éves.
2013. jún. 11. 20:09
 4/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Volt esélye, eljátszotta, lehet néhány év múlva megint kitalál valamit.
2013. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
te jó ég! tudott róla, hogy ilyen betegséget hordoz?
2013. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
menjen orvoshoz mindenképp :p
2013. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson visszafogadni és nem a betegség miatt, legyen büszkeséged is, eljátszotta a lehetőséget. Egyébként évek alatt nem találtál egy normális faszit, nehezen hiszem el!?

26F

2013. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha utána hajítanák se kéne egy ilyen ex, főleg ha még nemi úton terjedő betegséggel is "megajándékozott", aztán magasról szart rám. De a fő problémát abban látom, hogy évek alatt sem voltál képes új férfi felé nyitni és egy letűnt kapcsolaton pörögsz. Ezen gondolkodnék el a helyedben, de nagyon.
2013. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!